0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Alarmy i bezpieczeństwo

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojej nieruchomości? W takim razie sprawdź alarmy, kamery monitoringu i czujniki ruchu dostępne w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i oferujemy najwyższej jakości sprzęt. Alarmy domowe dostępne w naszym asortymencie są skuteczne, a przy tym atrakcyjne cenowo. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na skuteczną ochronę dobytku.

Aktywne filtry

Alarm GSM Heckermann Guardian I

Alarm GSM Heckermann Guardian I

Profesjonalny i niezawodny system alarmowy. Wyższy standard ochrony, dzięki nowoczesnej technologi. Wygodna, zdalna obsługa za pomocą telefonu,...
Alarm GSM Heckermann Guardian V z WiFi

Alarm GSM Heckermann Guardian V z WiFi

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Alarm domowy GSM RED III McDowell

Alarm domowy GSM RED III McDowell

Uchroń swój dom, biuro, halę produkcyjną czy restaurację przed włamaniem, kupując alarm bezprzewodowym GSM RED III marki McDowell. To sprawdzone...
Skrzynka na alarm

Skrzynka na alarm

Posiadasz już alarm lecz chcesz mieć pewność, że nikt nie wyłączy alarmu? Ta skrzynka pasuje do wszystkich alarmów dostępnych w naszej ofercie.
Pilot do alarmu 433 Mhz

Pilot do alarmu 433 Mhz

Pilot do alarmu GSM z wyświetlaczem LCD (z klapką). Pilot działa na częstotliwości 433 Mhz. 
Czujnik zbicia stłuczenia szyby

Czujnik zbicia stłuczenia szyby

Czujnik sygnalizacji stłuczenia szyby. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.
Pilot do alarmu Guardian III i Guardian IV 433 MHz

Pilot do alarmu Guardian III i Guardian IV 433 MHz

Pilot do zdalnego sterowania systemem alarmowym Guardian III i IV. Wygodna obsługa, dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu przycisków. Niezwłoczna...
Czujnik ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujnik ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujnik podczerwieni służący do wykrywania ruchu. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.
Przewodowy czujnik okno-drzwi

Przewodowy czujnik okno-drzwi

Czujnik sygnalizacji otwarcia / zamknięcia okna i drzwi. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.
Kłódka na odcisk palca P50 z USB

Kłódka na odcisk palca P50 z USB

Bezpieczeństwo w podróży to bardzo ważna kwestia, dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego bagażu. Wygodna kłódka na odcisk palca...
Kłódka na odcisk palca L13

Kłódka na odcisk palca L13

Kłódka na odcisk palca L13 to nowoczesny i inteligentny sposób zabezpieczenia garażu, skrytki, toreb podróżnych i innych wartościowych rzeczy....

Alarmy domowe i czujniki ruchu – dlaczego warto je zainstalować?

Dzisiaj niemal każdy ma w swoim domu cenne rzeczy. Dla jednych to po prostu droga elektronika, dla innych pamiątki po bliskich, które są bezcenne. Czujnik ruchu z alarmem to jeden z najprostszych sposobów na zabezpieczenie dobytku. Dlaczego?

Przede wszystkim działa efekt zaskoczenia. Alarm domowy na czujnik ruchu, pomimo że przystępny cenowo, to wciąż jest rzadko spotykany. Jest bardzo prawdopodobne, że gdy złodziej go uruchomi, to ucieknie przerażony.

Ponadto inteligenty alarm domowy może wysłać powiadomienie do właściciela domu, nawet gdy ten jest na wakacjach. A nawet podstawowe systemy skutecznie powiadomią sąsiadów, dzięki temu Ci mogą zareagować i zadzwonić na policję. W naszej ofercie znajdziesz alarmy przewodowe i bezprzewodowe, dzięki temu dopasujesz urządzenia do swoich potrzeb.

Kamery do monitoringu domu i dzwonki bezprzewodowe

Nasz internetowy sklep elektroniczny posiada bardzo rozbudowany asortyment. Znajdziesz u nas kamery do domu i ogrodu. Umożliwią one nagranie włamywacza i jego późniejszą identyfikację. Kamera do domu WiFi znacząco ułatwi pracę policji i zwiększy szanse na pozytywne zakończenie sprawy.

Dzisiaj najpopularniejszym wyborem jest monitoring bezprzewodowy – dzięki temu kamery na zewnątrz i wewnątrz mogą być połączone bez użycia kabli. Jest to znacznie wygodniejsze i tańsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz zestawy monitoringu, które skutecznie zabezpieczą nieruchomość.

Warto zadbać także o bezpieczeństwo domowników instalując dzwonki do drzwi bezprzewodowe. Najlepszym rozwiązaniem są domofony bezprzewodowe z kamerami – umożliwiają one sprawdzenie, czy gość jest faktycznie tym, za kogo się podaje. Dzwonek bezprzewodowy do furtki zwiększa również komfort, ponieważ pozwala otworzyć ją zdalnie, nie musisz wychodzić na zewnątrz. W New Electric oferujemy tylko wideodomofony WiFi sprawdzonych marek

Nasz sklep w swojej ofercie ma także kłódki na odcisk palca. Przydają się one, zwłaszcza podczas podróży. Pozwalają skutecznie zabezpieczyć walizkę, a jednocześnie nie ma ryzyka, że zgubisz kluczyk lub zapomnisz kodu.

W naszym sklepie znajdziesz również wzmacniacze sygnału oraz anteny GSM. To obowiązkowe wyposażenie dla każdego, kto chcę poprawić szybkość i stabilność internetu w domu lub podróży.