0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Anteny GSM do telefonii komórkowej

Masz problem z uzyskaniem odpowiedniej jakości połączenia podczas rozmowy w biurze czy w domu? Anteny gsm to produkt, którego potrzebujesz! Podaruj sobie komfort bezproblemowego porozumiewania się przez telefon. Antena telefonii komórkowej sprawi, że Twoja rozmowa przebiegnie w 100% bezproblemowo.

Aktywne filtry

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Najmocniejsza antena kierunkowa na rynku o zysku energetycznym aż 23 dBi. Anteny to specjalność Signaflex. Gwarancja stabilnego połączenia i...
Antena bat GSM 5 dBi złącze Nm

Antena bat GSM 5 dBi złącze Nm

Antena wewnętrzna GSM typu "Bat" o mocy 5 dBi używana jest do wzmacniaczy GSM/EGSM.
Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena wewnętrzna GSM/4G typu "Bat" o mocy 5 dBi używana jest do wzmacniaczy GSM/EGSM/UMTS/DCS.

Anteny GSM do Twojego telefonu komórkowego

Antena do telefonu komórkowego sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie konstrukcja budynku ogranicza przepływność sygnału. Najczęściej ma to miejsce w piwnicach, mieszkaniach blokach czy w hotelach. Antena do poprawienia zasięgu telefonu komórkowego stosowana jest na wsi, gdzie często sygnał sieci dociera słabo lub wcale. Rozwiązanie tego problemu jest prostsze, niż myślisz. Anteny kierunkowe do GSM zwiększają zasięg wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci jest utrudniony. Są to dość tanie urządzenia, które realnie poprawiają komfort rozmów telefonicznych.

Anteny GSM — wewnętrzne czy zewnętrzne?

Zastanawiasz się, czy lepsze do poprawy sygnału telefonów komórkowych będą anteny wzmacniające wewnętrzne, czy zewnętrzne? Wybór jest uzależniony od miejsca montażu i tego, jak duży jest problem z zasięgiem. Anteny wewnętrzne stosuje się gdy sygnał sieci komórkowych w jednej części domu jest niestabilny i niewystarczający. Takie urządzenie jest niewielkie i z reguły wystarcza, by osiągnąć stabilne połączenie w każdym pomieszczeniu. Z kolei anteny zewnętrzne poprawią sygnał GSM telefonu komórkowego na terenach wiejskich i oddalonych od miast. Z reguły montuje się je na dachu, przy kominie czy na balkonie. To sprawdzony sposób na poprawę jakości Twoich rozmów telefonicznych.

Anteny GSM — dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy antena do poprawy zasięgu sieci komórkowych się sprawdzi? A może dochodzisz do wniosku, że w sumie te przerywające rozmowy nie są takie złe? Nasze anteny GSM zapewnią Ci najwyższą jakość sygnału LTE, niezależnie od tego gdzie jesteś. Dzięki temu sprzętowi nareszcie porozmawiasz na siedząco i nie będzie trzeba spacerować w poszukiwaniu choć jednej kreski zasięgu. Postaw na nasze anteny GSM, a nie będziesz co chwilę powtarzać, bo przerwało rozmowę i nareszcie będzie można mówić ciszej. Dla osiągnięcia jeszcze bardziej spektakularnego efektu sprawdź:

Z tymi urządzeniami Twoje połączenie będzie szybsze, niż myślisz.

Anteny GSM — łatwy sposób na szybkie połączenie

Problemy z siecią komórkową to nie Twoje jedyne zmartwienie? Jeśli borykasz się ze słabym połączeniem internetowym, to sprawdź nasze wzmacniacze sygnału. Polecane w branży technologicznej anteny signaflex wniosą Twój zasięg na zupełnie inny poziom. Sprawdź nasze:

Elektronika użytkowa to dziedzina, w której się specjalizujemy. W razie problemów z doborem odpowiedniego sprzętu skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i znajdziemy najlepszy sposób, na poprawę jakości Twojego połączenia.