Profesjonalne urządzenia do produkcji ozonu. Ozonowanie środowiska wodnego i powietrza. Ozon ma szeroki zakres zastosowania: dezynfekcja samochodów, likwiduje nieprzyjemne zapachy, ma włąściwości odkażające, świetnie sprawdza się do mycia warzyw i owoców, usuwa szkodliwe środki ocgrony roślin, dezynfekcja garderoby, ozon ma silne działanie bakteriobójcze, niszczy wirusy, grzyby. Ozon służy do oczyszczania pomieszczeńOzon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych.

Ozonatory  Jest 2 produktów.

 • filtrów w rzędzie:
 • generatory-ozonu

  Generator ozonu GL-3198A

  -5%

  Umożliwia kompleksowe oczyszczanie wody i powietrza, dzięki wyposażeniu w dwa niezależnie pracujące moduły. Wydajność 600 mg/h. Wielofunkcyjny generator ozonu 2 w 1: ozonator i jonizator. Sprawnie oczyszcza powierzchnię do 60 m². Zapewnia powietrze zdrowe, świeże i rześkie. Doskonała dezynfekcja klimatyzacji, samochodów, warzyw i owoców (bez pestycydów).

  Color:
   Size:
    127,30 zł 134,00 zł
   • Wielofunkcyjny oczyszczacz powietrza Cronos Plasma 2 w 1: ozonator i jonizator. Do stosowania w ozonowaniu powietrza oraz wody.  Sprawnie oczyszcza powierzchnię do 60 m².  Zapewnia powietrze zdrowe, świeże i rześkie. Doskonała dezynfekcja klimatyzacji, samochodów, warzyw i owoców (bez pestycydów).

    Color:
     Size:
      303,05 zł 319,00 zł
     Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów