Ogrzewanie na podczerwień
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
 • 459,00 zł

  Ogrzewanie na podczerwień to innowacyjna metoda grzewcza, która pozowli ci zadbać o zdrowie, eliminując grzyby i pleśń z twojego domu. Grzejnik na podczerwień Cronos 480W z termostatem to połączenie jakości, dobrej ceny i zachwycającego desingu. Zadbaj o ekonomiczne ogrzanie zarowno większych, jak i mniejszych powierzchni.

  459,00 zł
 • 610,00 zł 549,00 zł

  Innowacyjna metoda ogrzewania na podczerwień pozwala zniwelować miesięczne koszty utrzymania domu i mieszkania, dodatkowo skutecznie zwalczając grzyby i pleśń. Grzejnik na podczerwień Cronos 600W to ekologiczny i zdrowy sposób na ogrzanie przestrzeni, który łączy w sobie jakość, dobrą cenę i niecodzienny design.

  610,00 zł 549,00 zł
  Obniżka!
 • 665,55 zł 598,99 zł
  Wyprzedaż!

  Ogrzewanie na podczerwień od firmy Cronos to gwarancja najwyższej jakości w najlepszej cenie. Grzejnik na podczerwień Cronos 720W z termostatem umożliwia w łatwy i przyjemny sposób ogrzania każdej powierzchni przy znacznie niższych kosztach eksploatacji.

  665,55 zł 598,99 zł
 • 849,00 zł

  Panel grzewczy Cronos wykorzystuje innowacyjną metodę ogrzewania promieniami podczerwieni, dbając o twoją wygodę, zdrowie i portfel. Lecznicza podczerwień likwiduje pleśń i grzyby, a do tego ekonomicznie ogrzeje twój dom! Nowoczesny design dopełni wystrój każdego mieszkania.

  849,00 zł
 • 499,00 zł

  Najnowocześniejszy promiennik podczerwieni od firmy Cronos to połączenie najwyższa jakość i najniższej ceny. Dzięki specjalnej metodzie ogrzewania daleką podczerwienią grzejnik jest wysoko energooszczędny, dzięki czemu z łatwością zaoszczędzisz na comiesięcznych opłatach. Co więcej, ogrzewanie podczerwienią to ekologiczny sposób na zapewnienie ciepła. 

  499,00 zł
 • 609,00 zł

  Promieniowanie podczerwone wykorzystywane w promiennikach podczerwieni firmy Cronos pozwala na ekologiczne ogrzanie nawet największych pomieszczeń przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacji. Promiennik podczerwieni Cronos 600W z WiFi sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze czy na hali. 

  609,00 zł
 • 909,00 zł

  Panel grzewczy Cronos to innowacyjne urządzenie wykorzystujące metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni. Łączy w sobie nowoczesny design, wygodę i zdrowie użytkownika. Gotowy do łatwego montaży na ścianie lub suficie.

  909,00 zł
 • 1 009,00 zł

  Panel grzewczy Cronos wykorzystuje innowacyjną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni, dbając o twoją wygodę, zdrowie i portfel. Nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Zamontujesz go zarówno na ścianie, jak i na suficie.

  1 009,00 zł
 • 31,00 zł

  Nóżki do grzejników Cronos. Odporne na ciepło.

  31,00 zł
 • 269,00 zł

  Praktyczny plafon na podczerwień sprawi, że będziesz mógł zrelaksować się na tarasie lub balkonie w chłodniejsze dni, dzięki kwarcowym elementom grzejnym, reflektor wytwarza przytulne ciepło. Lampa idealnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych.

  269,00 zł
 • 339,00 zł

  Panel grzewczy Cronos wykorzystuje energooszczędną technologię: Eco Wall - ekologiczne ogrzewanie. Technologia podczerwieni pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu do 50% wydatków. Podczerwień likwiduje pleśń i grzyby. Wpływa pozytywnie na zdrowie. Oszczędnie, ekologicznie, zdrowo i czysto ogrzejesz swój dom.

  339,00 zł
 • 369,00 zł

  Panel grzewczy Cronos wykorzystuje innowacyjną metodę ogrzewania promieniami podczerwieni, dbając o twoją wygodę, zdrowie i portfel. Lecznicza podczerwień likwiduje pleśń i grzyby, a do tego ekonomicznie ogrzeje twój dom! Nowoczesny design dopełni wystrój mieszkania, a możliwość podłaczenia urządzenia do sieci WiFi...

  369,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Grzejniki na podczerwień - tanie ogrzewanie podczerwienią

Najprościej zdefiniować promienniki podczerwone jako energię cieplną, która nie jest widzialna gołym okiem, ale możemy ją odczuwać. Naturalnym źródłem podczerwieni jest Słońce oraz wszystkie ciała ogrzane, także człowieka. Podamy Ci najprostsze przykłady, aby zobrazować, czym właściwie jest promieniowanie podczerwone.

Zdarza Ci się przykładać dłonie np. do bolącego brzucha i nagle odczuwasz ulgę w bólu? Tak? Może Cię tym zaskoczymy, ale dłonie człowieka wytwarzają promienie podczerwone i to one od wieków wykorzystywane są w lecznictwie. Nie widać ich, ale je odczuwasz.

Panel grzewczy na podczerwień to skuteczna i precyzyjna metoda ogrzewania. Jest ekologiczna (nie powoduje zanieczyszczenia środowiska) oraz energooszczędna. Dzięki niej uzyskujemy szybki i przyjemny efekt ciepła. Ogrzewanie podczerwienią to czysta przyjemność i komfort XXI wieku, gdzie standard życia  rośnie w górę.

Zaletą ogrzewania promiennikami podczerwieni jest fakt, że w szybkim tempie jesteś w stanie ogrzać siebie i wszystkie przedmioty znajdujące się w obszarze jej oddziaływania, bez ogrzewania powietrza. Dzięki temu straty ciepła są wręcz zerowe. Już nie musisz czekać, aż grzejnik się nagrzeje, bo fale podczerwieni odczujesz na sobie od razu po załączeniu panelu grzewczego.  

Ogrzewanie podczerwienią sprawia, że nie potrzebujesz w swoim domu kotłowni, możesz zapomnieć o zapasach opału oraz o wysiłku czuwania nad ogrzewaniem. Grzejniki na podczerwień to idealne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, wydatki i nerwy... Wystarczy podłączyć do prądu i bezzwłocznie cieszyć się ciepłem. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia ochrona przed przegrzaniem. Prosta obsługa. Zdecydowaną korzyść, którą oferuję panel grzewczy na podczerwień, jest przyjazny alergikom. Dzięki fali podczerwieni nie dochodzi do cyrkulacji powietrza, co zapobiega wzbijaniu się kurzu, a nasze powietrze staje się czyste, wolne od pyłów, roztoczy i innych alergenów. Promiennik podczerwieni Cronos posiada estetyczny, piękny wygląd, solidną konstrukcję z długo żywotnych materiałów.
Dzięki funkcjonalności podczerwieni mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o najnowsze promienniki podczerwieni do terrarium, które zapewniają optymalne warunki życia gadom, płazom, pająkom, skorpionom i innym. Promienniki podczerwone to doskonałe źródło ciepła.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykorzystujące innowacyjne technologie, a mianowicie żarówki grzewcze na podczerwień, promienniki podczerwieni do terrarium, panele grzewcze na podczerwień, lampy leczące podczerwienią.

Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
Solidność wykonania marki Cronos gwarantuje bezpieczny wybór, najlepszej jakości metody taniego i skutecznego ogrzewania.