Obniżka! Waga analityczna - pomiar tłuszczu, kości, wody Zobacz większe

Waga analityczna - pomiar tłuszczu, kości, wody, BMI

Profesjonalna waga analityczna z precyzyjnymi sensorami do pomiaru składu ciała. Wskaźnik BMI, wskaźnik minimalnej masy ciała, wskaźnik podstawowej przemiany materii (kcal), pomiar tłuszczu, kości, wody, mięśni, całkowitej masy ciała. Rzetelna analiza składu ciała, rzeczywiste wartości.

Więcej szczegółów

968 Przedmioty

299,70 zł brutto

999,00 zł brutto

-70%

Opis produktu

Waga analityczna to perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i wygląd. Niezbędna pomoc dla osób uprawiających sport, będących na diecie.

Kontrolujesz postępy na bieżąco, możesz dostosować odpowiednią dietę i ćwiczenia. Możesz sprawdzić, jak reaguje Twój organizm i jakie kroki podjąć. Dzięki tak dokładnym pomiarom osiągniesz najlepsze rezultaty poprawy zdrowtnej i estetycznej

Dla naszego zdrowia i estetyki sylwetki znaczenie ma nie tylko całkowita masa ciała, ale także jego skład, czyli przede wszystkim proporcjonalność zawartości tkanki tłuszczowej oraz tkanki mięśniowej. Pomiar tych wartości jest możliwy tylko na specjalnej analitycznej wadze.

Do niedawna, aby poznać analizę składu ciała należało wybrać się do placówki posiadającej taki sprzęt np. gabinet dietetyczny, niestety należało za takie badanie każdorazowo zapłacić. Dzisiaj sami możemy posiadać taką wagę analityczną i dowolnie z niej korzystać. 

23 innych produktów w tej samej kategorii: