Hula Hop odchudzające z obciążnikiem Heckermann® LL-1

Producent:
Heckermann |
SKU:
0001054
46,90 zł
Darmowa dostawa od:
100,00 zł
Produkt dostępny
Dostawa od 9,49 zł (sprawdź szczegóły)
Wysyłka w 24h
Twisto - kup teraz zapłać później

Niezwykle wygodna opcja płatności za zakupy. Płacąc tym sposobem, masz aż 21 dni na uregulowanie płatności.

Wiesz, że mamy program lojalnościowy? Dołącz i zacznij zbierać punkty, które wymienisz na rabaty!

Wybierz kolor:

 • Ilość elementów: 24 szt. + obciążnik
 • Maksymalny obwód: 125 cm
 • Średnica produktu przy połączonych wszystkich elementach: 46 cm
 • Waga obciążenia: ok 300g
Hula Hop odchudzające z obciążnikiem Heckermann® LL-1
46,90 zł

Odkryj klucz do wymarzonej sylwetki i optymalnego zdrowia z naszym Smart Hula Hoop z Licznikiem Heckermann!

Ten innowacyjny gadżet łączy w sobie radość z dzieciństwa z zaawansowaną technologią, oferując Ci nie tylko efektywne, ale i przyjemne ćwiczenia.

Czy marzysz o zgrabnej talii, wzmocnieniu mięśni brzucha i poprawie ogólnej kondycji?

Nasze hula hoop z obciążeniem jest idealnym towarzyszem w tej podróży!

Zaawansowany licznik w naszym hula hoop nie tylko śledzi każdy Twój ruch, ale także motywuje Cię do bicia własnych rekordów, dzięki czemu każda sesja treningowa staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Dodatkowe obciążenie zapewnia intensywniejszy trening, pomagając szybciej spalać kalorie i efektywniej modelować ciało.

Prezentujemy nasz najnowszy wielozadaniowy hula hop

Wyposażony w zaawansowany licznik, ten nowoczesny sprzęt do ćwiczeń oferuje nie tylko zabawę, ale i kompleksowe monitorowanie Twoich aktywności.

Dzięki temu inteligentnemu urządzeniu, będziesz na bieżąco z kluczowymi parametrami Twojego treningu, w tym:

 1. Ilość wykonanych obrotów: Dowiedz się, ile razy udało Ci się obrócić hula hop, co jest fantastycznym sposobem na mierzenie wytrwałości i konsekwencji w treningach.
 2. Aktualna prędkość (obroty/min): Monitoruj intensywność swoich ćwiczeń i dąż do coraz szybszych obrotów, co przekłada się na bardziej dynamiczny i efektywny trening.
 3. Liczba spalonych kalorii: Motywacja w najczystszej postaci! Śledź, ile kalorii udało Ci się spalić podczas zabawy z hula hoop, co pomoże Ci w osiągnięciu celów związanych z utratą wagi.
 4. Czas treningu: Z łatwością śledź czas poświęcony na ćwiczenia, co umożliwia efektywne zarządzanie treningami i czasem wolnym.

Operowanie licznikiem jest dziecinnie proste – lewy przycisk umożliwia zmianę mierzonej wartości, natomiast prawy resetuje wszystkie dane, pozwalając na świeży start za każdym razem, gdy jesteś gotowy do treningu.

 

Odkryj wszechstronność i personalizację z naszym hula-hop, zaprojektowanym z myślą o dopasowaniu do każdej sylwetki!

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi regulacji, możesz bez trudu dostosować średnicę obręczy do swoich indywidualnych potrzeb, co gwarantuje maksymalny komfort i efektywność treningu.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z hula-hopem, czy jesteś już doświadczonym entuzjastą, ten elastyczny sprzęt jest idealny dla każdego.

Regulacja obwodu pozwala na precyzyjne dopasowanie do Twojej budowy ciała, zapewniając optymalne warunki do treningu i maksymalizując korzyści płynące z każdego obracania się obręczy.

Nasze hula-hop jest przeznaczone dla osób o różnych typach sylwetek, co czyni je doskonałym wyborem dla całej rodziny. Możliwość zmiany rozmiaru sprawia, że jest to sprzęt, który "rośnie" razem z Tobą i Twoimi celami fitness.

Wzmocnienie mięśni i efektywne odchudzanie

Dzięki innowacyjnym obciążeniom naszego hula-hopu, każdy obrót staje się jeszcze bardziej efektywny.

Większy opór oznacza, że spalasz więcej kalorii, przyspieszając drogę do wymarzonej sylwetki.

Ponadto regularne ćwiczenia z hula-hopem wzmacniają nie tylko mięśnie brzucha, ale również pleców, bioder i nóg, oferując kompleksowy trening dla całego ciała.

Rozpoczęcie przygody z naszym hula-hop jest prostsze, niż mogłoby się wydawać!

Oto łatwa do śledzenia instrukcja obsługi, która pomoże Ci szybko rozpocząć efektywne ćwiczenia:

 1. Dostosuj obwód do swoich potrzeb: Skompletuj obręcz, łącząc tyle segmentów, ile jest potrzebnych do osiągnięcia pożądanej średnicy. Dzięki temu, hula-hop będzie idealnie dopasowane do Twojej sylwetki, zapewniając komfort i efektywność treningu.
 2. Dodaj obciążnik: Umieść obciążnik w środkowej części obręczy. Podczas kręcenia, obciążnik będzie się obracał razem z hula-hopem, zwiększając intensywność ćwiczeń i pozwalając na spalenie większej liczby kalorii.
 3. Połącz elementy: Kiedy już dostosujesz obwód i dodasz obciążnik, połącz wszystkie segmenty, aby zamknąć obręcz. Upewnij się, że wszystkie elementy są solidnie złączone, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność podczas treningu.
 4. Rozpocznij trening: Teraz, kiedy Twoje hula-hop jest gotowe, możesz zacząć ćwiczyć! Postaw na zabawę i eksperymentuj z różnymi technikami kręcenia, aby znaleźć styl, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i celom fitness.

Specyfikacja techniczna:

Ilość elementów
24 szt. + obciążnik
Maksymalny obwód
125 cm
Średnica produktu przy połączonych wszystkich elementach
46 cm
Waga obciążenia
ok 300g

Opinie o produkcie:

Loading...