Grzejniki na podczerwień- tanie ogrzewanie podczerwienią

Skuteczna i precyzyjna metoda ogrzewania jest ekologiczna (nie powoduje zanieczyszczenia środowiska) oraz energooszczędna. Szybki i przyjemny efekt ciepła. Ogrzewanie podczerwienią to czysta przyjemność i komfort XXI wieku.

Różnicą i zaletą ogrzewania promieniami podczerwonymi jest fakt, że nie dochodzi do ogrzania powietrza, jak przy tradycyjnych grzejnikach, lecz energia cieplna, która jest wytwarzana bez strat ciepła przebiega przez powietrze i oddziałuje ogrzewając bezpośrednio osoby, zwierzęta, przedmioty znajdujące się w obszarze jej padania.

Ogrzewanie podczerwienią sprawia, że nie potrzebujesz w swoim domu kotłowni, możesz zapomnieć o zapasach opału oraz o wysiłku czuwania nad ogrzewaniem. Grzejniki na podczerwień to idealne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, wydatki i nerwy... Wystarczy podłączyć do prądu i bezzwłocznie cieszyć się ciepłem. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia ochrona przed przegrzaniem. Prosta obsługa. Nie powoduje cyrkulacji powietrza, wzniecania kurzu - produkty są przyjazne dla alergików. Estetyczny, piękny wygląd. Solidna konstrukcja z długożywotnych materiałów, bezpieczne wykończenia. Gwarancja producenta Cronos.

Promienniki podczerwieni  Jest 4 produktów.

  • filtrów w rzędzie:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów