Depilator laserowy IPL T-002

SKU:
5403495
299,00 zł
Darmowa dostawa od:
100,00 zł
Produkt niedostępny
Darmowa dostawa! (sprawdź szczegóły)
Wysyłka w 24h
Twisto - kup teraz zapłać później

Niezwykle wygodna opcja płatności za zakupy. Płacąc tym sposobem, masz aż 21 dni na uregulowanie płatności.

Wiesz, że mamy program lojalnościowy? Dołącz i zacznij zbierać punkty, które wymienisz na rabaty!

 • Rodzaj produktu: Depilator laserowy
 • Kategoria: Na prezent
  Uroda i pielęgnacja
 • Poszukuję prezentu...: Dla niej

Marzenia o jedwabiście gładkiej skórze są do spełnienia z depilatorem laserowym IPL T-002.

Depilator laserowy IPL T-002
299,00 zł
4365.jpg

Depilator laserowy LESCOLTON: MODEL 10 GENERACJI 2022

Piękny minimalistyczny design Marzenia o jedwabiście gładkiej skórze są do spełnienia z depilatorem laserowym IPL T-002. Laserowa metoda usuwania owłosienia jest trwała i skuteczna. Profesjonalny depilator T–002 obejmuje aż 4 cm depilowanej powierzchni. 5 poziomów mocy. Czujnik koloru skóry. Innowacyjna technologia IPL (Intense Pulsed Light) wykorzystuje emisję światła o częstotliwości ponad 300 000 impulsów. Nie stanowi zagrożenia dla skóry. Nie zawiera szkodliwych promieni UV. Bez bólu i podrażnień.

Niezawodne urządzenie do trwałego usuwania owłosienia.

Stworzone specjalnie dla Twojego komfortu.

Profesjonalny depilator laserowy T–002 to precyzyjna i trwała depilacja. Natychmiastowa przyjemność gładkiej skóry bez podrażnień.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Depilator to jednokrotna i pewna inwestycja w Twój komfort i gładką skórę. Nie potrzebujesz pianek ani innych produktów do depilacji. Zabieg wykonasz bez wychodzenia z domu w dowolnej chwili. Dzięki depilatorowi laserowemu zapomnisz o czasochłonnym i ciągłym depilacjom, które są kłopotliwe i wymagają bardzo częstego powtarzania.
4358.jpg

Szeroki ekran aplikacyjny

Na szybkość depilacji ma wpływ lampa błyskowa i jej zasięg. Depilator laserowy T–002 posiada aż 4 cm². Lampa wykonuje błysk co 3,5 sekundy.

Funkcje innowacyjnego modelu T–002

 • Trwałe usuwanie owłosienia
 • Łagodzenie zmian trądzikowych
 • Odmładzanie skóry

Komfort i pewność siebie

Wydepilowane ciało to jedwabiście gładka skóra, estetyczna i higieniczna.
4363.jpg
4364.jpg

Salon kosmetyczny w Twoim domu

Depilatory laserowe przeznaczone do użytku domowego wyglądem przypominają te używane w salonach kosmetycznych, są jedynie mniejsze i bardziej poręczne. Działają podobnie, choć mają odpowiednio mniejszą moc, aby były w pełni bezpieczne w stosowaniu. Domowe depilatory laserowe polecane są do usuwania włosów na nogach, ramionach, plecach, okolicach bikini, pach oraz włosów na twarzy.

Pięciostopniowa regulacja mocy

Posiada 5 trybów pracy, dzięki temu nawet najbardziej wrażliwe miejsca zostaną bezboleśnie pozbawione owłosienia. 5 poziomów intensywności umożliwia dostosowanie działania depilatora do indywidualnych potrzeb – w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry.

Prosta i wygodna obsługa

Cały zabieg polega na przykładaniu do depilowanego miejsca małej głowicy generującej impulsy świetlne. Zabieg można wykonać w dowolnym miejscu, gdyż nie potrzeba do niego dodatkowych produktów, czy użycia wody.
4354.jpg
4355.jpg

Na czym polega depilacja IPL?

Domowy depilator laserowy, podobnie jak urządzenie do depilacji w gabinecie, emituje promieniowanie laserowe o określonej długości fali. Wiązka światła docierając do skóry, zostaje pochłonięta przez barwik. Mieszki włosowe, ale tylko te w fazie wzrostu, zostają zniszczone.

Trzeba przeprowadzić kilka, bądź kilkanaście zabiegów, aby pozbyć się owłosienia na zawsze. Dlaczego? Laserowe usuwanie włosów jest skuteczne, gdy włos jest w fazie aktywnego wzrostu. W czasie jednego zabiegu niektóre mieszki są niszczone, a inne mogą kurczyć się do rozmiaru tzw. włosów pierwotnych (jasnych, małych włosków) lub wchodzą w stan przedłużonego uśpienia. Jeżeli włoski odrastają, zabieg powtarza się. Zwykle następuje to po około 2-4 tygodniach od zabiegu.

Kolejne zabiegi powinny zostać zaplanowane w regularnych odstępach czasu, aby usunąć włosy wychodzące z fazy spoczynku i wchodzące w fazę aktywnego wzrostu. Zabieg domowym laserem nie jest odpowiedni dla skóry ciemnej typu afro-karaibskiego. Laserowa depilacja nie jest skuteczna w przypadku włosów białych oraz siwych.

Zalety depilacji IPL

 • Długotrwały efekt
 • Natychmiastowe pierwsze efekty – już po pierwszym zabiegu
 • Bezbolesna
 • Szybka i prosta
 • Wygodna - możliwość wykonania zabiegu w dowolnym miejscu
 • Bezpieczna i nieinwazyjna (nie stanowi zagrożenia dla skóry, nie emituje szkodliwego promieniowania UV)
 • Oszczędność czasu – po kilku sesjach IPL pożegnasz się z depilacją na kilka lat!
 • Oszczędność pieniędzy – dzięki temu, że metoda jest pewna i skuteczna, zabiegi wykonuje się samodzielnie w domu oszczędność to kilka tysięcy złoty (jeżeli depilacja była by wykonywana w gabinecie kosmetycznym – kwota zabiegu zależny od salonu średnio ok. 5000 – 6000 zł)
 • Bez podrażnień – brzydkich czerwonych kropek i swędzenia
 • Zabieg mogą wykonywać zarówno kobiety i mężczyźni o różnym stopniu owłosienia

Bezpieczeństwo użytkowania

Depilatory laserowe przeznaczone do użytku domowego są bezpieczne. Nie stwarzają zagrożenia dla skóry, gdyż posiadają odpowiednio niższe natężenie światła i nie zawierają szkodliwych promieni UV. Bez podrażnień i uczucia dyskomfortu. Zastosowany w urządzeniu czujnik sensoryczny pozwala na emitowanie błysku tylko podczas kontaktu ze skórą.

To innowacyjna metoda, która opiera się na technologii impulsów świetlnych. Depilatory IPL emitują promienie świetlne o różnej długości fal. Promienie wnikają pod skórę, a gdy napotykają melaninę włosów – są wchłaniane, co powoduje jej niszczenie. Wybiórcze działanie powoduje, że metoda jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, ponieważ światło nie uszkadza żadnych innych struktur.
4359.jpg
4362.jpg

Od czego zależy skuteczność zabiegu?

Od fazy wzrostu włosków. Niestety to niemożliwe, aby nasze włoski wszystkie na raz były w tej samej fazie wzrostu. Największa skuteczność depilacji przypada na okres aktywnego wzrostu włosa. Dlatego zaleca się ogolenie włosków maszynką dzień przed zabiegiem (idealnie jeśli odrastające włoski mają długość 1-3 mm).

Nowoczesny design

Piękny i modernistyczny wygląd urządzenia, dzięki temu jeszcze przyjemniej się go używa.
4353.jpg

Fazy wzrostu włosa

Anagen - Faza pierwsza
Podczas tej fazy depilacja jest najbardziej efektywna. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Natomiast włos nadal jest powiązany z brodawką.

Katagen - Faza druga
Włos uwalniany jest z brodawki, zaczyna przesuwać się ku górze. Zatrzymują się procesy wzrostu włosa.

Wczesny Anagen - Faza trzecia
Podczas tej fazy włos dokonuje powoli swojego żywota i jest najmniej skuteczny czas do depilacji IPL. Włosek martwieje po czym wypada, żeby proces mógł rozpocząć się od nowa.

Dlaczego lepsza jest depilacja domowa niż w salonie kosmetycznym?

Depilację można wykonać w dowolnej chwili. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, ustalać wizytę i czekać na wolny termin. Pełna niezależność i swoboda przeprowadzenia zabiegu. Depilacja jest łatwa, szybka i bezpieczna. Depilacja jest tak samo skuteczna a jest ogromną oszczędnością (niebagatelna kwota - kilka tysięcy złoty!). Innowacyjna technologia sprzyja wygodzie i Twoim finansom.

Dla wszystkich obszarów ciała

Depilator IPL może być używany na wszystkich partiach ciała np. na nogach, rękach, okolicach bikini, plecach oraz twarzy. Jest on również przystosowany do stosowania do 5 fototypów skóry.

Bezbolesna depilacja

Metoda IPL jest bezbolesna. Zabieg polega na emitowaniu wiązki światła na wybrane części ciała. Podczas wysyłania impulsów świetlnych wytwarza się ciepło, które nie powoduje uczucia dyskomfortu.
4356.jpg
4362.jpg
4361.jpg

Specyfikacja techniczna:

 • Powierzchnia depilacji: Całe ciało
 • Regulacja mocy: 5-stopniowa
 • Konstrukcja: Centralnie umiejscowiony włącznik
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe AC 50-60 Hz
 • Technologia: IPL
 • Zasięg błysku lampy: 4 cm²
 • Dodatkowe funkcje: Czujnik koloru skóry Exclusive
 • Bezpieczeństwo: Niska energia działania na skórę 5 J / cm²
 • Sposób depilacji: Emisja światła pulsacyjnego 300 000 impulsów
 • Moc: 60 W
 • Żywotność lampy: 300000 błysków
 • Wymiary: dł. 139.5 x szer. 83.3 x gr. 48.3 mm
 • Wymiary opakowania: 175 x 116 x 108 mm
 • Waga: 0.25 kg
 • Waga z opakowaniem: 0.80 kg

Skład zestawu:

 1. Depilator laserowy IPL T-002
 2. Instrukcja obsługi w języku polskim
 3. Dodatkowa lampa
 4. Dwa rodzaje wtyczek
 5. Ochronne okulary


Depilatory laserowe IPL zaliczają się do grupy produktów, których zgdnie z art. 38 pkt. Ustawy o Prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku, ze względu na ochronę zdrowia i higienę osobistą, nie można zwrócić w ramach prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Prosimy o dokonywanie świadomych zakupów.
4365.jpg

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj produktu
Depilator laserowy
Kategoria
Na prezent
Uroda i pielęgnacja
Poszukuję prezentu...
Dla niej

Opinie o produkcie:

Loading...