Projektory multimedialne DLP wykorzystują nowoczesną technologię, dzięki czemu obraz jest jasny i wyraźny. Projektory MaxLed służą do oglądania filmów, sportu. Projektory są niezastąpioną pomocą multimedialną na konferencjach, prezentacjach. Dzięki zastosowanym w projektorach DLP miniaturowym lustrom odbijającym światłom gwarantuje lepszy kontrast i lepsze czernie. Wysoka efektywność obrazu, brak rozmytych plam. Rzutniki projekcyjne MaxLed są poręcznych wymiarów. 

Projektory DLP  Jest 2 produktów.

 • filtrów w rzędzie:
 • Profesjonalny projektor DLP Maxled P1 wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 4W. To urządzenie, które perfekcyjnie nadaje się do odtwarzania materiałów video. Doskonale służy jako przenośne kino domowe oraz jako projektor na prezentacjach firmowych i edukacyjnych. Obraz nasycony kolorami. Wyrazisty i przestrzenny dźwięk. Wi-fi.

  Color:
   Size:
    1 899,05 zł 1 999,00 zł
   • Wysokiej jakości projektor DLP MAXLED JMGO G1 wraz z wbudowanymi najwyższej klasy głośnikami stereo. To urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów video. Świetnie sprawdza się jako kino domowe oraz jako projektor na prezentacjach biznesowych i edukacyjnych. Obraz nasycony kolorami. Wyrazisty i przestrzenny dźwięk.

    Color:
     Size:
      2 184,05 zł 2 299,00 zł
     Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów