Profesjonalne projektry Maxled DLP i LCD. Ekrany projekcyne. Akcesoria. Maxled opiera się na wysokowydajnej technologii, pozwalającej na uzyskanie ostego, wysokonasyconego barwami obrazu. Specyfika podwójnie rozłożonych głośników zapewnia dźwięk wyrazisty i przestrzenny. Kompaktowe rozmiary, umożliwiają wygodne przenoszenie oraz transport, dzięki czemu możesz mieć kino domowe oraz prezentacje, tam gdzie zechcesz. Łatwa obsługa zdalna. Wybrane modele posiadają przydatne dodatkowe funkcje, dzięki którym efekt obrazu jak i możliwości projekcji są jeszcze lepsze, np. regulacja ostrości obrazu, sterowanie bezprzewodowe Bluetooth, wbudowany moduł wi-fi oraz kompatybilność z systemem Android. Ergonomiczny kształt, unikalny desgin. Video testy projektorów na youtube. Projektor LED to obowiązkowe wyposażenie każdego biura, w którym pracuje przynajmniej kilka osób i organizowane są regularne spotkania lub prezentacje. W przypadku projektorów wyróżniamy dwie podstawowe technologie wyświetlania obrazu – DPL oraz LCD. 

Projektory LED  Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • filtrów w rzędzie:
 • Wysokiej jakości projektor LED SPRINT wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED SPRINT to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

  Color:
   Size:
    341,05 zł 359,00 zł
   • Wysokiej jakości projektor LED RD810 ANDROID wraz z wbudowanymi głośnikami stereo  2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED RD810 ANDROID to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

    Color:
     Size:
      455,05 zł 479,00 zł
     • Wysokiej jakości projektor LED Simple beamer wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED Simple beamer to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

      Color:
       Size:
        521,55 zł 549,00 zł
       • Wysokiej jakości projektor LED Transformer wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 5W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED Transformer to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

        Color:
         Size:
          569,05 zł 599,00 zł
         • Wysokiej jakości projektor LED SILENCIO wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED SILENCIO to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

          Color:
           Size:
            928,15 zł 977,00 zł
           • Wysokiej jakości projektor LED Titanium z Wi-fi wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 5W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Idealny projektor do sportu. Projektor LED Titanum to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

            Color:
             Size:
              1 044,05 zł 1 099,00 zł
             • Wysokiej jakości projektor LED SILENCIO wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED SILENCIO to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

              Color:
               Size:
                1 139,05 zł 1 199,00 zł
               • Wysokiej jakości projektor LED Tritium+wifi wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 5W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED Titanum to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych.

                Color:
                 Size:
                  1 167,55 zł 1 229,00 zł
                 • Profesjonalny projektor DLP Maxled P1 wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 4W. To urządzenie, które perfekcyjnie nadaje się do odtwarzania materiałów video. Doskonale służy jako przenośne kino domowe oraz jako projektor na prezentacjach firmowych i edukacyjnych. Obraz nasycony kolorami. Wyrazisty i przestrzenny dźwięk. Wi-fi.

                  Color:
                   Size:
                    1 899,05 zł 1 999,00 zł
                   • Wysokiej jakości projektor DLP MAXLED JMGO G1 wraz z wbudowanymi najwyższej klasy głośnikami stereo. To urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów video. Świetnie sprawdza się jako kino domowe oraz jako projektor na prezentacjach biznesowych i edukacyjnych. Obraz nasycony kolorami. Wyrazisty i przestrzenny dźwięk.

                    Color:
                     Size:
                      2 184,05 zł 2 299,00 zł
                     Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów