GRILLUJ ZE SMAKIEM

SKWIERCZĄCA PRZYJEMNOŚĆ W NOWOCZESNYM WYDANIU

GRILL GAZOWY

Słoneczny dzień to idealny czas na rodzinnego grilla lub grilla w gronie najbliższych przyjaciół. Zapachy unoszące się w powietrzu, skapujący, aromatyczny tłuszcz i delikatne skwierczenie przygotowanych potraw, które właśnie dochodzą na żeliwnym ruszcie. Taki pomysł na relaksujące popołudnie może udać się jedynie z grillem gazowym marki Heckermann, który łączy w sobie pełen komfort użytkowania z nowoczesnym designem. Usiądź wygodnie wraz z najbliższymi i poczekaj na sygnał timera!

DUŻE MOŻLIWOŚCI

4 palniki wewnętrzne o mocy 3,6 kW i 1 zewnętrzny o mocy 3 kW.

PEŁNA KONTROLA

Wbudowany timer i termometr dla jeszcze lepszego smaku potraw.

WYSOKA JAKOŚĆ

Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

AKCESORIA

Otwieracz do piwa, haczyki na akcesoria i blat.

GRILL WĘGLOWY

To jeden z najpopularniejszych rodzajów grillowania, kiedy w powietrzu unosi się zapach węgla i drewna, a oczy napawają się strzelającymi płomieniami. Kiełbasa lub karkówka z rusztu ogrzanego ogniem smakuje niebiańsko i zdecydowanie trudno o podobny posmak w przypadku innych grilli. A gdyby tak urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w obrotowy rożen gotowy na przyjęcie przyprawionego prosiaka lub kilku kurczaków? Na takim grillu można przygotować dania dla całej gromady!

MULTIFUNKCYJNOŚĆ

2 funkcje w jednym urządzeniu: grillowanie i rożno.

PEŁNA KONTROLA

Kilka poziomów regulacji wysokości pieczenia.

MOCNA KONSTRUKCJA

Cała konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej.

AKCESORIA

Szpikulec z elektrycznym motorem o udźwigu 40 kg.
IDEALNY STEK
Istnieje kilka szkół robienia idealnego steka. Nie można również zapomnieć o poziomie wysmażenia kawałka tego soczystego mięsa. Jedni wolą medium rare, dla innych prawdziwą ucztą będzie stek well done. Z płytą żeliwną marki Heckermann wysmażenie krwistej wołowiny przyprawionej odrobiną gruboziarnistej soli i pieprzu, a także odrobiną rozmarynu będzie czystą przyjemnością.
PRZYDATNE AKCESORIA
Prawdziwy master grillowania nie może posługiwać się byle jakimi akcesoriami. Szczypce, łopatka czy duży widelec powinny być wykonane ze stali nierdzewnej. W końcu obracanie soczystego steka lub skwierczącej kiełbasy musi być w pełni bezpieczne!
Menu