Witajcie!

Jako firma reprezentujemy dewizę inspiracja przyszłości. Podzielimy się z Wami naszym spojrzeniem na świat i życie współczesnego człowieka oraz działaniami. Jesteśmy głęboko przekonani, że to, co nami kieruje jak i nasze działania weryfikują wszystko. Oto główne czynniki, które przyczyniły się do powstania naszego zespołu Big5.

Pasja – z zamiłowania zgłębiamy świat elektroniki i nowych technologii. Imponują nam nowe osiągnięcia technologiczne, które ułatwiają życie, dają radość z używania i podnoszą komfort funkcjonowania na co dzień. Aby w pełni korzystać z życia!

Satysfakcja – nasza działalność daje nam spełnienie. Ogromnie się cieszymy, kiedy możemy pozytywnie wpłynąć na życie każdego z nas. Satysfakcję dzielimy z Klientami. To pokazuje nam, jak istotna jest podjęta przez nas inicjatywa. Za każdym produktem, jego specyfikacją i możliwościami technicznymi jest szczególna wartość, prawdziwy cel – niezakłócony kontakt z bliskimi, frajda w gronie znajomych przy oglądaniu filmów, bezpieczeństwo, czy zachowanie dobrego zdrowia. Tam gdzie podnosimy poziom życia dostrzegamy przydatność, radość i sens - umożliwiając wykorzystanie potencjału technologii każdemu z nas poprzez oferowane urządzenia i akcesoria. Serdecznie dziękujemy, za to naszym Klientom. To dzięki Wam, stale przekonujemy się, że cały wysiłek w wprowadzenie na rynek autorskich urządzeń jest w pełni jego wart.

Rozwój – wiemy, że nie podejmując żadnego działania, nie tyle stoimy w miejscu, co w stosunku do innych zmierzających do przodu cofamy się. Świat nieustannie ewoluuje. Żyjąc w dzisiejszych czasach mamy dogodność posiadania urządzeń, które w wielu czynnościach nas wyręczają lub je ułatwiają. Uważamy, że posiłkowanie się osiągnięciami obecnych pokoleń pozytywnie wpływa na rozwój ludzkości. Jesteśmy bardziej świadomymi ludźmi, bez większości ograniczeń dawnych czasów (jak np. odległość, pogoda, czas, miejsce…). Dzięki wielu niedawnym innowacjom jak np. zmotoryzowane środki transportu, telewizor, Internet, smartfony… Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, ile zawdzięczamy technologii. Jeszcze 50 lat temu nikt, by nie pomyślał, jak wiele funkcji może być w tak małym urządzeniu jak smartfon. Postęp jest po to, by nam służyć zapewniając lepsze i przyjemniejsze życie. Dla nas jego możliwości są ekscytujące.

Swoją pracą realizujemy słowa: Efektywna zmiana nie jest tym, co Ty robisz ludziom. To jest to, co Ty robisz razem z nimi -K. Blanchard i T. Waghorn.

Wizja vs. niezłomność prób

Zaczynaliśmy mając tylko wizję. Jak u większości z nas, my także w początku działalności mieliśmy prawdziwy obóz przetrwania. Przez ten czas nie poddaliśmy się, z uporem maniaka dążyliśmy do aspiracji, by móc zmienić choć cząstkę świata, by każdy z nas miał dostęp do technologii, która usprawnia nasze życie. Nie godziliśmy się, by nowoczesny sprzęt, był zarezerwowany tylko dla wybranych grup, krajów, gdzie zostały stworzone. Od zawsze inspirowała nas przyszłość, to jak będzie wyglądać świat za rok, 5, 20 lat… Niestety od genialnego patentu po wprowadzenie go na rynek i użytkowanie jest bardzo długa droga.

Nam zależało, by niepotrzebnie nie zwlekać i nie opóźniać dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą postęp. Gdy odszukaliśmy jakiś produkt, który zrobił na nas wrażenie i chcąc go dystrybuować nagle znajdowaliśmy się w labiryncie niezbędnych papierów, pozwoleń, deklaracji i kolosalnych kwot za sprowadzenie czegokolwiek. Próbowaliśmy tyle razy, że nie jesteśmy w stanie tego zliczyć. W końcu podjęliśmy decyzję o tworzeniu własnych produktów. Mieliśmy już wcześniej opracowanych wiele kreatywnych projektów, na które chyba nie wystarczało nam wtedy odwagi.

Mówią, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… I u nas właśnie tak było. Gdyby nie ta bezradność, z której jedynym wyjściem, aby robić to co kochamy było, stworzenie czegoś swojego, od podstaw. Byliśmy jednocześnie zafascynowani i przerażeni nowym wyzwaniem. Zaryzykowaliśmy, stawiając wszystko na jedną kartę – zapożyczeni, nasze pomysły zleciliśmy jednej ze sprawdzonych fabryk, z którą m. in. współpracujemy do dziś. I tak, w wielkim skrócie - narodziły się nasze marki Signaflex, McDowell, Maxled, Cronos, Sonix, Sonoro, Swissboards.

Wierzcie nam, że jesteśmy najszczęśliwsi na świecie i nie wiemy jak dziękować za to wszystko! Oczywiście było nam niezmienienie trudno w dwie, potem trzy osoby dźwigać na własnych barkach to, czego się podjęliśmy. Tutaj nie zawiodła nas wzajemna przyjaźń, lojalność i wspólne, całkowite oddanie się firmie. Gdy ktoś z nas miał cięższy moment, zawsze mógł liczyć na wsparcie drugiego. Bez względu na to, że sytuacja mogłaby się wydawać beznadziejna, bo nie mieliśmy środków na nic więcej ponad skromną egzystencję, gdyż zapożyczając się, wszystko zainwestowaliśmy we własne przedsięwzięcie. Dziś czujemy się zahartowani, wiedząc, że jeśli wtedy przetrwaliśmy i osiągnęliśmy, to co z boku mogło wydawać się szalone, nierealne - damy radę ze wszystkim. Big5 to przede wszystkim przyjaźń, spełniające się marzenia i chęć zmienienia na lepsze choć cząstki świata.

Jak się spełniamy?

Poprzez dbałość, jakość i przynoszoną satysfakcję. Wtedy czujemy, że z powodzeniem realizujemy nasze założenia, co napełnia nas dumą i szczęściem. To paliwo, bez którego by nas po prostu nie było :)

 • Jeśli chodzi o jakość i produkcję, nigdy nie byliśmy kompromisowi. Wiemy, że oferowany przez nas produkt świadczy także o nas samych, o tym jakie mamy standardy. A mamy je wygórowane. Czuwamy nad każdym etapem od projektu, poprzez wykonanie, kontrole po bezpieczny i szybki transport do Was.

 • Kolejny krok na drodze rozwoju to zapewnienie niezawodności. Poczucie bezpieczeństwa i stałości budują zaufanie, które jest dla nas niezwykle ważne. Wiemy bowiem, że na nic zdają się najnowocześniejsze rozwiązania, jeśli nie możemy na nich polegać. Z tego właśnie powodu, każde urządzenie, które proponujemy jest wielokrotnie, skrupulatnie testowane. W laboratorium upewniamy się, że spełnione są wszystkie normy oraz że specyfikacje zgadzają się ze stanem faktycznym.

 • W chwili obecnej jesteśmy Liderami sprzedaży wzmacniaczy i anten GSM/UMTS/ GSM+UMTS (3G)/ GSM+DCS (4G LTE) w Polsce.

 • Inwestujemy w innowacje, dodatkowe funkcje, wysokoodporne tworzywa i komponenty, aby nasz sprzęt cieszył jak najdłużej. Naszym kryterium doboru jest wytrzymałość, długowieczność, funkcjonalność. Dzięki temu nasze produkty są prekursorskie w swojej kategorii.

 • Mamy stały kontakt z naszymi Klientami. Chcemy być z Wami blisko. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie dzielimy się ekspercką wiedzą oraz praktycznymi poradami. Dziękujemy za Wasze zaufanie i wybór naszych produktów!

 • Oferujemy adekwatne, korzystne ceny. Miarodajne efekty. Potwierdzone tysiącami wspaniałych realizacji w domach, pracy, instytucjach, miejscach publicznych (urzędy, muzea, restauracje, szpitale, domy dziecka, sale i aule konferencyjne, SPA, hotele, biurowce, magazyny, szkoły, uczelnie, hale).

 • Bezpieczne zakupy to dla nas podstawa. Gwarantujemy 100 % bezpieczeństwa. Możliwość wymiany i zwrotu towaru do 14 dni od daty zakupu. Natychmiastowy zwrot pieniędzy. Dbamy o zadowolenie i satysfakcję z naszych usług i urządzeń.

 • Zapewniamy szybką i bezpieczną przesyłkę do 24 godzin od daty zamówienia.

 • Sprzedajemy tylko dostępny towar, który znajduje się w bardzo dobrze zaopatrzonym magazynie w Polsce, gdzie jest nasza siedziba.

 • Wszystkie produkty posiadają pełną deklarację zgodności oraz wymagane certyfikaty. Spełniają wszelkie normy i są bezpieczne w użyciu.

 • Z pełną odpowiedzialnością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Fundamentem naszej działalności jest Wasze zaufanie. Nieprzerwanie na nie pracujemy od 2002 roku w przypadku importu a od 2011 roku realizując własne przedsięwzięcia zaczynając od wzmacniaczy GSM/UMTS/DCS Signaflex – naszego serca całej aktywności.

 • Naturalnie, że dbamy o naturę!

Nie zapominamy również o niemniej istotnej, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kwestii jaką jest dbałość o środowisko naturalne. Nasi podwykonawcy posiadają systemy zarządzania środowiskowego stworzonego w celu zapewnienia skutecznego zarządzania odpadami wytwarzanymi podczas procesów produkcyjnych i administracyjnych. Świadomie i odpowiedzialnie korzystamy z zasobów naturalnych, przestrzegając również wszystkich regulujących to przepisów, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się nadmiernej ilości odpadów czy zanieczyszczeń.