Współpraca

Od ponad 10 lat zajmujemy się importem nowoczesnego sprzętu elektronicznego z Rynków Wschodnich jak i tworzymy własne produkty sygnowane naszymi markami. Oferujemy tylko sprawdzone urządzenia, które cechuje wysoka jakość wykonania przy zachowaniu adekwatnej, korzystnej ceny. Szeroki wybór modeli produktów, pozwala na jak najlepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wszystkie urządzenia spełniają wymagane normy europejskie, a także konieczne certyfikaty jakości tj. CE i RoHS.

Dysponujemy profesjonalną i doświadczoną kadrą ekspertów, która jest w stanie pomóc w wyborze sprzętu, montażu oraz odpowie na każde pytanie. Aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku technologicznego osobiście kontrolujemy każdy etap od projektu, produkcję po szybką i bezpieczną przesyłkę.

Śledzimy na bieżąco świat innowacji i wyszukujemy elektroniczne perełki. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy partnerów do współpracy. Nasza główna działalność skupia się na dystrybucji wzmacniaczy i anten GSM Signaflex. Pragniemy nawiązać kontakt z firmami instalacyjnymi, monterami satelitarnymi oraz hurtowniami. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjny rabat cenowy.

Skontaktuj się z nami