0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Konektory antenowe

Konektory antenowe są niezbędne, gdy chcesz podłączyć anteny do innych urządzeń. Najczęściej wykorzystuje się je np. jeżeli zamierzasz podłączyć wzmacniacze sygnału lub inne akcesoria antenowe. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór konektorów w atrakcyjnych cenach.

Aktywne filtry

Konektory do anten – okrągłe, oczkowe i inne

Dziś elektronika użytkowa bardzo często opiera się o bezprzewodowy przesył danych. Jednak jeśli zależy Ci na stabilności i jakości połączenia, to niezbędne są kable. W sieciach WiFi wykorzystuje się np. wzmacniacze internetu. Do ich podłączenia niezbędne mogą być konektory elektryczne.

Konektory antenowe sprawdzą się także tam, gdzie nie ma dostępu do światłowodów i korzysta się z internetu radiowego. Wtedy warto wykorzystać anteny signaflex, a także wyposażyć się w inne akcesoria antenowe poprawiające jakość połączenia. W naszym sklepie znajdziesz też anteny GSM oraz wzmacniacze sygnału komórkowego.

Oferujemy duży wybór konektorów do kabli – znajdziesz m.in. modele okrągłe, oczkowe, dzięki temu wybierzesz produkt, który jest kompatybilny z innymi urządzeniami. Również, jeśli korzystasz z internetu mobilnego i potrzebujesz anteny LTE, to warto wykorzystać wzmacniacze sygnału, a do ich podłączenia niezbędny może być konektor.