0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Anteny Signaflex LTE / GSM / Wi-Fi

W tej kategorii znajdziesz anteny Signaflex – marki, która koncentruje się na poprawie komunikacji i więzi między ludźmi. Anteny do routerów (modemów), które oferuje nasz sklep to najlepszy na to dowód. Przygotowaliśmy w ofercie zarówno anteny zewnętrzne, jak i anteny wewnętrzne.

Aktywne filtry

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Najmocniejsza antena kierunkowa na rynku o zysku energetycznym aż 23 dBi. Anteny to specjalność Signaflex. Gwarancja stabilnego połączenia i...
Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena wewnętrzna GSM/4G typu "Bat" o mocy 5 dBi używana jest do wzmacniaczy GSM/EGSM/UMTS/DCS.
Antena bat GSM 5 dBi złącze Nm

Antena bat GSM 5 dBi złącze Nm

Antena wewnętrzna GSM typu "Bat" o mocy 5 dBi używana jest do wzmacniaczy GSM/EGSM.
Antena bat Signaflex 4G LTE 17 dBi

Antena bat Signaflex 4G LTE 17 dBi

Słąby zasięg internetu w sieci 4G LTE od dziś nie będzie już problemem. Niezwykle łatwy i bezproblemowy montaż.

Marka Signaflex w ciągu ostatnich lat zyskała sporą popularność w branży radiokomunikacyjnej dzięki bezkonkurencyjnej skuteczności oraz szerokiemu zasięgowi wzmacniaczy i anten.

Szukasz zaufanego miejsca, w którym kupisz anteny do Wi-Fi? A może chcesz wymienić anteny do modemów? Skorzystaj przy tym z naszej oferty! Jesteśmy jedynym przedstawicielem Amerykańskiej firmy Signaflex. Oferujemy profesjonalny sprzęt wykonany z bardzo trwałych materiałów, odpornych na czynniki zewnętrzne. Posiadamy specjalistyczne anteny Signaflex stworzone z myślą o tym, aby Twój wybór był najlepszy i najbardziej precyzyjny. Anteny Signaflex to między innymi:

 • anteny do modemów,
 • anteny wewnętrzne i zewnętrzne,
 • anteny dookólne,
 • anteny panelowe,
 • anteny panelowe kierunkowe,
 • anteny GSM/3G/4G LTE,
 • anteny dla statków,
 • anteny 3G/4G LTE,
 • akcesoria do anten.

Anteny Signaflex zewnętrzne i wewnętrzne

Anteny Signaflex to niezakłócony, silny sygnał o dużym zakresie działania. Nawet najlepszy telewizor czy laptop stanie się bezużyteczny, bez odpowiedniego sygnału. Zakłócenia, przerywany przekaz czy chwilowy brak zasięgu może wyprowadzić z równowagi każdego. Aby cieszyć się idealnym zasięgiem i szybkością transferu danych, warto zainwestować w odpowiednią instalację antenową i wzmacniacze sygnału. Zobacz anteny do routerów Signaflex i zamów je wygodnie przez Internet.

Warto pamiętać, że wraz ze wzrostem odległości od obiektu nadawczego, wzrastają też wymagania dotyczące instalacji anteny. Poza tym grube ściany czy stropy znacznie osłabiają siłę sygnału. W domach często kilka osób ogląda jednocześnie telewizję czy korzysta z internetu, dlatego też łącze może być obciążone. Prawidłowo dobrana antena GSM lub antena 3G / 4G zniweluje problem z zasięgiem telefonii komórkowej i skutecznie umożliwi odbiór danych.

Sprawdź też kategorie: wzmacniacze sygnału komórkowego i wzmacniacze Internetu

Antena GSM kierowana jest uprzednio w stronę stacji bazowej, a następnie podłączana do wzmacniacza, dzięki czemu będzie ona rozprowadzała wzmocniony sygnał. Z kolei decydując się na anteny LTE, zwiększa się zasięg internetu w technologii LTE. W naszej ofercie znajdują się różnorodne anteny. Dzięki nim bez przeszkód można korzystać z bezprzewodowego internetu czy telewizji satelitarnej. Skuteczność działania anteny zależy w głównej mierze od jej montażu, dlatego w naszym asortymencie posiadamy akcesoria takie jak:

 • korektory
 • przewody
 • złącza
 • wtyki

Wszystkie te produkty wchodzą w skład szerokiej kategorii, jaką jest elektronika użytkowa. Polecamy wysokiej jakości anteny GSM do wzmacniaczy. Wybór anteny w głównej mierze warto uzależnić od wzmacnianego pasma i odległości od stacji bazowej. Oferujemy również bezpłatną pomoc techniczną, pomoc przy doborze urządzenia oraz przydatną wiedzę – video testy na youtube.

Solidność wykonania marki Signaflex gwarantuje bezpieczny wybór. To najlepszej jakości metody wzmacniania zasięgu.