0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu to urządzenia wykrywające ruch. Są wykorzystywane do wielu celów m.in. automatycznego sterowania światłem. W naszej ofercie znajdziesz czujniki bezprzewodowe do systemów alarmowych. To doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Czujnik ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujnik ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujnik podczerwieni służący do wykrywania ruchu. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.
Czujka ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujka ruchu PIR McDowell 433 MHz

Czujnik podczerwieni służący do wykrywania ruchu. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.
Produkt chwilowo niedostępny

Czujniki WiFi ruchu, otwarcia drzwi i antywłamaniowe

W naszej ofercie znajdziesz m.in. czujniki otwarcia drzwi i okien. To urządzenia, które alarmują, gdy dojdzie do otworzenia drzwi lub okien. To doskonała propozycja zarówno do domu, jak i biura. Czujnik antywłamaniowy jest istotną częścią systemu alarmowego.

Oferujemy czujniki bezprzewodowe, których montaż jest znacznie prostszy niż klasycznych, przewodowych modeli. Wystarczy je zamontować, a następnie podłączyć do centrali. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój majątek, to czujniki alarmowe są niezbędnym wyposażeniem. Nie tylko pozwolą skutecznie powiadomić domowników o nieproszonym gościu, alarmy także odstraszą większość napastników.

Nasz internetowy sklep elektroniczny posiada w swojej ofercie także szeroki wybór innych produktów zwiększających bezpieczeństwo domowników. Znajdziesz u nas m.in. alarmy domowe, kamery do monitoringu, domofony. A jeśli często podróżujesz, to sprawdź kłódki na odcisk palca.