0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Anteny zewnętrzne LTE i GSM

Anteny LTE zewnętrzne służą do poprawy jakości działania sygnałów LTE i GSM. W naszej ofercie znajdziesz anteny zewnętrzne do routerów, które pomogą Ci uzyskać satysfakcjonującą prędkość przesyłu, nawet w miejscach, w których do tej pory nie był on zadowalający. Anteny zewnętrzne do modemów z naszego sklepu pochodzą od znanych producentów — polecanych w branży.

Aktywne filtry

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Najmocniejsza antena kierunkowa na rynku o zysku energetycznym aż 23 dBi. Anteny to specjalność Signaflex. Gwarancja stabilnego połączenia i...
Antena 3G/4G/5G LTE Signaflex XRANGE 2x48 dBi

Antena 3G/4G/5G LTE Signaflex XRANGE 2x48 dBi

Produkt chwilowo niedostępny
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat

Anteny zewnętrzne LTE i GSM — kiedy je wykorzystasz?

Anteny zewnętrzne od internetu to profesjonalne wzmacniacze internetu, które realnie wpływają na poprawę jego prędkości. Z kolei anteny zewnętrzne GSM poprawiają jakość sygnału GSM — najpopularniejszego standardowi sieci komórkowych. Zalecamy, aby anteny zewnętrzne do routera LTE stosować wtedy, gdy wartość sygnału spadnie poniżej -91 dBm. Zewnętrzne anteny LTE z naszej oferty gwarantują wzmocnienie wymienionych sygnałów i sprawiają, że oglądanie filmów przez internet i zdalna praca będą przebiegać w niezakłócony, płynny sposób. Jeśli masz kłopoty z zasięgiem, polecamy również wzmacniacze sygnału komórkowego. Oferujemy:

Anteny internetowe zewnętrzna a instalacja

Zarówno anteny GSM zewnętrzne, jak i te dedykowane wzmacnianiu sygnału LTE, aby działały prawidłowo — muszą być poprawnie podłączone. Nie bez znaczenia jest również kierunek, w który będą zwrócone. Nasze anteny zewnętrzne do internetu LTE są uniwersalne. Dzięki swojej konfigurowalne konstrukcji wykorzystasz je w każdym miejscu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz montować anteny na zewnątrz, zobacz koniecznie inne anteny do routerów, jak np. estetyczne i niewielkich rozmiarów anteny wewnętrzne.

Jeżeli anteny zewnętrzne do telefonów komórkowych i sieci internetowej nie są jedynymi z produktów, jakich poszukujesz, zachęcamy do zapoznania się z innymi kategoriami. Naszą specjalizacją jest profesjonalna elektronika użytkowa. Do miejsc ze słabym zasięgiem proponujemy również polecane anteny Signaflex. Zachęcamy do zakupów!