0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Anteny LTE do internetu mobilnego

Technologia LTE dynamicznie weszła do świata szybkich połączeń internetowych i zagościła w nim na dobre. Anteny LTE umożliwią Ci odbieranie sygnału i korzystanie z internetu w bardzo szybkich prędkościach. Dostosuj swój modem bez konieczności jego wymiany na nowy z antenami do internetu stacjonarnego i mobilnego LTE.

Aktywne filtry

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi

Najmocniejsza antena kierunkowa na rynku o zysku energetycznym aż 23 dBi. Anteny to specjalność Signaflex. Gwarancja stabilnego połączenia i...
Antena bat Signaflex 4G LTE 17 dBi

Antena bat Signaflex 4G LTE 17 dBi

Słąby zasięg internetu w sieci 4G LTE od dziś nie będzie już problemem. Niezwykle łatwy i bezproblemowy montaż.
Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena bat GSM/4G 5 dBi złącze Nm

Antena wewnętrzna GSM/4G typu "Bat" o mocy 5 dBi używana jest do wzmacniaczy GSM/EGSM/UMTS/DCS.
Antena bat 4G LTE Signaflex Black 15 dBi

Antena bat 4G LTE Signaflex Black 15 dBi

Słąby zasięg internetu w sieci 4G LTE od dziś nie będzie już problemem. Niezwykle łatwy i bezproblemowy montaż.
Produkt chwilowo niedostępny

Anteny do routerów i modemów LTE

Zdarza się, że posiadany sprzęt powstał przed wynalezieniem technologii LTE. Warto go zatem przystosować za pomocą anteny do routerów i modemów LTE. Dzięki temu bez konieczności wymiany sprzętu będziesz mógł korzystać z najnowszych wynalazków. Nasz sklep oferuje anteny do routerów i modemów, które jednocześnie obsługują różne rodzaje transmisji, w tym LTE. Taka sama zasada działa jeśli chodzi o anteny gsm i rozprowadzenie sygnału sieci komórkowej. Są to uniwersalne sprzęty, które działają równomiernie w każdym kierunku, dzięki czemu można osiągnąć znakomitą prędkość połączenia.

W naszym sklepie znajdziesz anteny kierunkowe w różnych modelach, które odbierają transmisję danych 2G, 3G, 4G i LTE. Dzięki naszym urządzeniom raz na zawsze pożegnasz się z wolnym załadowywaniem strony lub przerwanymi połączeniami.

Anteny zewnętrzne i wewnętrzne LTE

Kiedy stosuje się anteny LTE zewnętrzne, a kiedy wewnętrzne? Obie mają za zadanie wzmocnić sygnał Twojego połączenia tak, by można było komfortowo korzystać z internetu.

Anteny zewnętrzne stosuje się, gdy ze względu na oddalenie od stacji bazowej występują problemy z siłą sieci LTE. Najczęściej używane są na obszarach wiejskich, oddalonych od miasta czy w górach, gdzie sygnał jest rozproszony.

Z kolei anteny wewnętrzne znajdują zastosowanie w domach i mieszkaniach. Jeśli połączenie jest dobre w jednej części domu, a w drugiej jest słabe, to warto rozważyć zakup tego urządzenia. Zarówno anteny wewnętrzne jak i zewnętrzne podłącza się do routera czy modemu LTE. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać antenę internetową LTE do Twojego sprzętu.

Innowacyjne anteny LTE w Twoim domu

Jeśli masz świadomość, jak ważne jest dobre połączenie internetowe, to z pewnością interesują Cię najlepsze anteny LTE. W naszym sklepie są dostępne renomowane anteny sinaflex, wzmacniacze sygnału oraz wszelkiego rodzaju elektronika użytkowa. Z naszymi sprzętami Twoje surfowanie po internecie nabierze zupełnie innego wymiaru. Dla zmaksymalizowania osiągów odbieranego przez Ciebie sygnału sprawdź jeszcze:

Nasze anteny do internetu LTE to sprzęty, które przynoszą realny efekt. Zauważysz mniejszy czas oczekiwania na załadowanie strony, film czy mecz nie będzie się zacinał, a Twoja praca będzie bardziej efektywna.

W New Electric pomożemy Ci dobrać najlepsze anteny do routerów i modemów LTE, adekwatne do Twoich potrzeb i sprzętu. Możesz spodziewać się szybkiej wysyłki zamówienia i elastycznego sposobu rozliczenia. Skontaktuj się z nami i wznieś swój internet na wyższy poziom.