0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Ozonatory do domu

Ozonatory do domu służą do bezwysiłkowego odkażania, dezynfekcji i odświeżania. Rola ozonatorów pomieszczeń w zachowaniu czystego powietrza i wolnych od bakterii i wirusów powierzchni jest nieoceniona. W tej kategorii kupisz specjalistyczne ozonatory domowe — zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów!

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Przemysłowy generator ozonu Cronos 8g/h

Przemysłowy generator ozonu Cronos 8g/h

Profesjonalne urządzenie do najskuteczniejszego oczyszczania, ozonowania i dezynfekcji powietrza.
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Moduł do ozonatora 8g/h HE-152R Cronos

Moduł do ozonatora 8g/h HE-152R Cronos

Kup jedno urządzenie i wymieniaj jedynie moduł zasilający, dzięki któremu ozonator będzie działał jeszcze dłużej!
Generator ozonu - ozonator Cronos do 500 mg/h

Generator ozonu - ozonator Cronos do 500 mg/h

Nowoczesne urządzenie marki Cronos, które ułatwia oczyszczanie oraz przedłuża świeżość warzyw i owoców oraz skutecznie dezynfekuje i usuwa...
Produkt chwilowo niedostępny
Ozonator powietrza 500 mg/h HYS-1668

Ozonator powietrza 500 mg/h HYS-1668

Ozonator powietrza to urządzenie, które ułatwia oczyszczanie i przedłuża świeżość warzyw i owoców oraz skutecznie dezynfekuje i usuwa nieprzyjemne...
Produkt chwilowo niedostępny
Przemysłowy generator ozonu Cronos 8g/h

Przemysłowy generator ozonu Cronos 8g/h

Produkt chwilowo niedostępny
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Lampa UV bakteriobójcza 38W 2w1 Cronos

Lampa UV bakteriobójcza 38W 2w1 Cronos

Wirusy i bakterie znajdujące się w naszych domach to zagrożenie dla zdrowia wszystkich osób, a w szczególności tych najstarszych i najmłodszych....
Produkt chwilowo niedostępny

Ozonatory do domu — działanie

Uważasz generator ozonu do mieszkania za zbędny wydatek? Zaraz zmienisz zdanie! Ozonatory do użytku domowego mają wpływ na wiele czynników — od usuwania toksyn z żywności, po odkażanie pomieszczeń. Nasze ozonatory powietrza:

  • usuwają brzydkie, uciążliwe zapachy,
  • oczyszczają wodę i jedzenie z toksyn i bakterii,
  • działają antybakteryjnie i antyseptycznie ,
  • oczyszczają powietrze i wszystkie powierzchnie — w tym ściany, sufity i wszystkie zakamarki w Twoim domu.

Domowe ozonatory są bezpieczne i skuteczne. Ozon wytwarzany przez urządzenie łączy się z cząsteczkami tlenu, dzięki czemu podczas pracy ozonatora dociera w każde miejsce. Rozprasza go specjalny, cichy wentylator umieszczony pod pokrywą sprzętu. Wybierając domowe ozonatory powietrza, zwróć uwagę na zasięg ich działania i dopasuj go do powierzchni, którą chcesz zdezynfekować.

Bezpieczne domowe ozonatory

Generator ozonu domowy, pod warunkiem zastosowania się do zasad jego użytkowania — jest bezpieczny. Należy jednak przestrzegać zasad wskazanych przez producenta, ponieważ np. przebywanie w pomieszczeniu podczas ozonowania lub bezpośrednio po nim jest niebezpieczne dla zdrowia! Niemniej, prawidłowo wykorzystywane ozonator do pomieszczeń jest często wykorzystywany w domach, w których przebywają alergicy, astmatycy, małe dzieci i zwierzęta. Ozonator domowy, jak żaden inny środek usuwa wszelkie zapachy, zabija bakterie, wirusy i niweluje alergeny. Ozonatory pomieszczeń nie wymagają również nakładu pracy i czasu w samodzielne odkażanie powierzchni. Wystarczy ustawić odpowiedni tryb, włączyć urządzenie i zamknąć drzwi od pokoju/przestrzeni, w której włączono domowy ozonator. Po zakończeniu jego pracy warto dokładnie wywietrzyć pomieszczenie. W naszej ofercie kupisz również:

ozonatory do samochodu

ozonatory profesjonalne

Prosty w obsłudze ozonator do domu z new-electric

Oferujemy ozonatory powietrza do mieszkania w atrakcyjnych wariantach cenowych. Są bezpieczne, proste w użyciu i są energooszczędne. W tej kategorii znajdziesz zarówno bezpieczny generator ozonu do żywności, który dokładnie oczyszcza warzywa i owoce z toksyn, oczyszcza wodę pitną i przedłuża świeżość jedzenia, jak i przemysłowy generator ozonu, który dezynfekuje i sterylizuje większe pomieszczenia. Każdy domowy ozonator powietrza z naszej oferty został szczegółowo opisany — jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wybranym modelu, po prostu kliknij zdjęcie produktu.

Interesuje Cię elektronika użytkowa? Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu. Znajdziesz w niej również wydajne klimatyzatory i klimatory, a także energooszczędne wiatraki domowe, które poprawiają ruch powietrza w dusznym pomieszczeniu.