0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Wtyki antenowe

Wtyki antenowe są niezbędne, żeby podłączyć anteny do innych urządzeń. Sprawdzą się nie tylko do montażu telewizji satelitarnej. Są często wykorzystywane np. żeby podłączyć wzmacniacze internetu.

Dobrej jakości wtyki na przewód do anten zapewniają dobre i stabilne połączenie. Jednocześnie są to elementy podatne na uszkodzenia. Dlatego, gdy dojdzie do awarii i np. akcesoria antenowe nie będą działać poprawnie, to należy w pierwszej kolejności sprawdzić wtyki.

Aktywne filtry

Wtyki do kabli antenowych

W naszym sklepie znajdziesz różne wtyki antenowe. Dzięki temu, jeśli chcesz podłączyć anteny GSM, wzmacniacze sygnału komórkowego, to z pewnością znajdziesz kompatybilne końcówki.

Wzmacniacze sygnału i zewnętrzne anteny, takie jak anteny signaflex, są często wykorzystywane w mniejszych miejscowościach, które nie mają dostępu do internetu kablowego. Chcąc poprawić jakość i stabilność połączenia, wykorzystuje się np. zewnętrzne anteny LTE, jednocześnie wymagają one odpowiedniego podłączenia. Z pomocą przychodzą wtyki antenowe, które należy dopasować do routera i kabla koncentrycznego.

Elektronika użytkowa to nasza specjalność. Dlatego znajdziesz u nas duży wybór końcówek i innych akcesoriów antenowych.