0Koszyk

Odstraszacze kotów

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...
Solarny odstraszacz zwierząt

Odstraszacz solarny gryzoni, kun, myszy,...

Solarny odstraszacz zwierząt: ptaków, psów, kotów, kretów, lisów, zajęcy, szop, borsuków oraz dzików. Odstrasz niechciane zwierzęta, które panoszą...
Produkt chwilowo niedostępny

Miejskie koty mogą wyrządzić wiele szkód na działce lub ogrodzie, dlatego warto stosować odstraszacze kotów. To specjalnie skonstruowane urządzenia, które emitując dźwięki lub sygnały świetlne płoszą różnego rodzaju zwierzęta. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości odstraszacze na koty, które są skuteczne w działaniu, a przy tym nie wpływają negatywnie na środowisko i, co najważniejsze, są bezpieczne w stosowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu i wyboru produktu, który pomoże pozbyć się problemu z kotami na ogrodzie. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zapomnieli już o kłopocie z kotami na swoim terenie!

Działanie odstraszaczy kotów

Czym odstraszać koty z ogrodu w taki sposób, aby do niego nie wracały? Najlepiej przy użyciu ultradźwiękowego odstraszacza o zasilaniu solarnym. To niewielkie i bardzo proste w użyciu urządzenie, które emitując dźwięki o wysokiej częstotliwości chroni dane miejsce przed działaniem różnych szkodników. Ultradźwięki są słyszalne tylko przez zwierzęta i insekty i są bezpieczne dla ludzi. Działają one na szkodniki drażniąco, co uniemożliwia normalne funkcjonowanie, w tym rozmnażanie się, przez co omijają dany teren z daleka.

A jak odstraszyć koty od auta? Warto w tym wypadku sprawdzić działanie odstraszaczy na koty do samochodu. Urządzenia tego typu są zazwyczaj dostępne w zestawie z akcesoriami, które umożliwiają podłączenie do akumulatora. Zamontowany prawidłowo odstraszacz ultradźwiękowy będzie automatycznie włączał się, gdy silnik pojazdu będzie w stanie spoczynku. 

Jak poradzić sobie z odstraszaniem kotów z ogrodu?

Jak odstraszyć koty z ogrodu, aby nie zniszczyły grządek warzywnych? Wystarczy zamontować solarny odstraszacz ultradźwiękowy z czujnikiem ruchu. Tego rodzaju urządzenie będzie włączać się tylko wtedy, gdy wykryje zbliżające się zwierzę. Zaskoczone zwierzę spłoszy się i nie wróci już, gdyż emitowane fale o wysokiej częstotliwości będą skutecznie go odstraszać powodując dyskomfort na tle układu nerwowego.

Na rynku dostępne są specjalne środki w sprayu emitujące zapach odstraszający zwierzęta, jednak nie zawsze można je stosować. Preparat może zostać zmyty przez deszcz lub zostać rozwiany podczas wietrznej pogody. Zaletą ogrodowych odstraszaczy jest ich niewielka oraz wodoszczelna konstrukcja, a także wbudowany panel solarny, który stale zasila urządzenie. Ultradźwięki oraz sygnały błyskowe skutecznie płoszą niewielkie zwierzęta i gryzonie, jak kot, pies, szczur czy kuna.

Co najskuteczniej odstrasza koty?

Jak pozbyć się kotów z ogrodu w sposób humanitarny? Najlepiej zamontować w jego centrum solarny odstraszacz na koty z migoczącymi diodami. Warto wybrać taki produkt, który będzie miał również funkcję wykrywania ruchu. Wtenczas odstraszacz włączy się tylko wtedy, gdy w pobliżu pojawi się zwierzę, co nie tylko je zaskoczy, ale również skutecznie spłoszy. Stroboskopowe światło działa na dzikie zwierzęta alarmująco, dlatego też omijają dane miejsce z daleka.

A jak odstraszyć skutecznie koty, które mogą wejść pod maskę auta? Należy zamontować samochodowy odstraszacz kun i kotów. Wystarczy podłączyć urządzenie do akumulatora, aby zaczęło emitować ultradźwięki o zmiennej częstotliwości. Podrażniają one układ nerwowy zwierząt, co skutecznie je przepędza z danego miejsca. Można zatem bezpiecznie podróżować samochodem bez obawy o przegryzione przewody pod maską pojazdu.

Czytaj więcej...