0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Odstraszacze na myszy

Chociaż myszy i szczury mogą znacznie zakłócić porządek i samopoczucie w domu, mamy rozwiązanie problemu. To odstraszacze myszy, które w krótkim czasie pomogą pozbyć się problemu. Niektóre z nich - np. odstraszacze ultradźwiękowe - można zastosować zapobiegawczo.

Aktywne filtry

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Pozbądź się szkodników, jednocześnie dbając o ich dobro. Ultradźwiękowy odstraszacz to ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, które przepędza myszy,...
Produkt chwilowo niedostępny
Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Myszy, szczury i owady nie będą już problemem z odstraszaczem ultradźwiękowym marki Heckermann, który skutecznie przegania te stworzenia z domów,...
Produkt chwilowo niedostępny

Przywróć komfort w swoim domu i zamów odstraszacze myszy

W przypadku problemu z gryzoniami w domu warto zastosować skuteczny produkt, jakim jest odstraszacz myszy. Pozwala on w szybki sposób pozbyć się kłopotu związanego ze szkodliwym działaniem szkodników bez wyrządzania im krzywdy. Na stronie naszego sklepu znajdziesz wiele wysokiej jakości urządzeń odstraszających różne zwierzęta, w tym myszy, szczury, czy kuny. Wśród klientów polecane są także żywołapki na gryzonie oraz inne akcesoria przeciw myszom, które można stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Kiedy zastosować odstraszacz myszy?

Gryzonie to zwierzęta, które bardzo szybko się rozmnażają i wystarczy niewielki dostęp do pożywienia, aby zagnieździły się na danym terenie. Próby pozbycia się kłopotu z myszami za pomocą klasycznych pułapek lub trutek mogą okazać się daremne, gdyż gryzonie szybko uczą się omijać niebezpieczne miejsca. W celu ochrony danej powierzchni przed szkodnikami warto wybrać ultradźwiękowy odstraszacz na myszy. To zazwyczaj niewielkie, elektroniczne urządzenia, które emitują fale ultradźwiękowe, niesłyszalne przez ludzi. Trafiają one do ośrodka nerwowego zwierzęcia i podrażniają go, co zmusza szkodnika do opuszczenia terenu i poszukiwania spokojniejszej okolicy. Takie odstraszacze na myszy są najbardziej humanitarne i sprawdzają się też jako odstraszacze na szczury.

Odstraszacze myszy na zewnątrz i do wewnątrz

Nad czym jeszcze trzeba pomyśleć przed zakupem? Jaki odstraszacz na myszy wybrać, aby pozbyć się kłopotu z gryzoniami? Warto najpierw określić, czy ma być to produkt do stosowania domowego, czy zewnętrznego. W budynkach najlepiej sprawdzają się produkty wyposażone w głośnik emitujący zmienne ultradźwięki. Zmiany w tonach nie pozwalają przyzwyczaić się zwierzętom do sygnału, dzięki czemu ultradźwiękowe odstraszacze gryzoni okazują się niezawodne.

Jak działa odstraszacz myszy i jak go bezpiecznie używać?

Często pojawiają się pytania, czy odstraszacze na myszy naprawdę działają? Odpowiedź jest jedna - owszem! Dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych impulsów dźwiękowych, które wykorzystują elektroniczne odstraszacze, można pozbyć się gryzoni w przeciągu kilku tygodni. Oprócz ultradźwięków część odstraszaczy wykorzystuje również stroboskopowe światło, które równie skutecznie płoszy szkodniki.

Poszczególne odstraszacze myszy mają inny zakres funkcjonalności. Aby bezpiecznie używać produktu, należy zawsze dokładnie przeczytać informacje zawarte w instrukcji i stosować się do zaleceń producenta. Urządzenia są bezpieczne zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci, ale mogą powodować dyskomfort zwierzętom domowym. Dlatego też warto sprawdzić obszar działania odstraszacza i używać tylko w miejscu bytowania gryzoni. Warto dodać, że produkty są humanitarne i ekologiczne - odstraszacze ultradźwiękowe nie krzywdzą myszy i nie wydzielają do środowiska szkodliwych substancji.

Gdzie możesz zamontować odstraszacze na myszy?

Nasz sklep elektroniczny oferuje wysokiej jakości odstraszacze na myszy, które można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, a także w halach, magazynach, czy innych budynkach. Elektroniczne urządzenia do odstraszania gryzoni są łatwe w obsłudze, a ich konstrukcja jest stosunkowo niewielka, dlatego łatwo je umiejscowić w dogodnym miejscu.

W asortymencie posiadamy także solarne odstraszacze myszy na działkę, które wyposażone są w pojemny akumulator oraz czujnik ruchu. W ogrodowych akcesoriach stosuje się nie tylko system ultradźwiękowy, ale także odgłosy zwierząt, jak pohukiwanie sowy, która jest naturalnym wrogiem gryzoni. Dzięki temu skuteczność produktów jest znacznie większa, niż tradycyjnych preparatów zapachowych, czy klasycznych trutek.

Polecamy też inne odstraszacze zwierząt - w tym np. odstraszacze kretów.