0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Odstraszacze na kuny do samochodu

Jeśli chcą Państwo znaleźć skuteczne i humanitarne odstraszacze kun, zapraszamy do zapoznania się z produktami tej kategorii. Przygotowaliśmy m.in. odstraszacze ultradźwiękowe na kuny do montażu domowego. Dostępne są także specjalne odstraszacze do samochodu.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Pozbądź się szkodników, jednocześnie dbając o ich dobro. Ultradźwiękowy odstraszacz to ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, które przepędza myszy,...
Produkt chwilowo niedostępny

Wybierz odstraszacze na kuny przez Internet

Odstraszacze kun i łasic to urządzenia, które pomogą zabezpieczyć teren bądź pojazd przed szkodliwym działaniem tych zwierząt. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów skutecznie odstraszających różne szkodniki. W ofercie posiadamy urządzenia ultradźwiękowe, które można zamontować w budynku, czy innym miejscu, gdzie występują problemy z niedużymi zwierzętami i gryzoniami. Ponadto oferujemy takie akcesoria, jak odstraszacz na kuny do samochodu. Każdy z produktów jest łatwy w obsłudze i instalacji, dzięki czemu w szybkim czasie można pozbyć się problemu związanego z obecnością szkodników.

Skuteczne sposoby na odstraszanie kun

Kuny, łasice oraz różnego rodzaju gryzonie to zwierzęta, których największa aktywność zaczyna się po zmroku. Zamieszkując tereny miejskie, ich łupem często padają nie tylko owoce upraw. Sporym problemem są przegryzione przewody instalacyjne w samochodach. Właśnie dla tego na rynku są dostępne różne popularne odstraszacze kun - w tym np. pułapki zapachowe. Jednak nie zawsze są one wystarczające. Pozostaje zatem pytanie - jaki odstraszacz na kuny będzie najbardziej skuteczny? Czy odstraszacze na kuny mogą mieć też charakter humanitarny?

Najlepszym wyborem są elektroniczne, ultradźwiękowe odstraszacze kun, które wykorzystując fale o wysokiej częstotliwości, skutecznie płoszą szkodniki. Oprócz niesłyszalnych dla człowieka dźwięków, świetnie sprawdzają się także odstraszacze wykorzystujące mocne, stroboskopowe światło led. Co ważne, tego rodzaju produkty nie wyrządzają krzywdy zwierzętom oraz nie wydzielają żadnych zapachów ani trujących substancji. Są skuteczniejsze w działaniu od innych akcesoriów przeciw kunom, gdyż można je stosować zarówno w samochodzie, jak i w budynku oraz na ogrodzie.

Jak działa odstraszacz kun?

Odstraszacz kun występuje pod różnymi postaciami, ale najpopularniejszym urządzeniem z tej kategorii jest wersja ultradźwiękowa. Akcesorium wyposażone w głośnik emituje specjalne dźwięki o wysokiej częstotliwości, które mocno podrażniają ośrodek nerwowy zwierząt. Powoduje to spory dyskomfort u nich, co w rezultacie prowadzi do zmiany miejsca bytowania lub omijania miejsca w promieniu zasięgu ultradźwięków. Zarówno solarny, jak i samochodowy odstraszacz kun wyposażony w system fal o wysokiej częstotliwości będzie działał podobnie na zwierzęta. Tego typu urządzenia sprawdzają się również jako odstraszacze dzików i odstraszacze saren.

Samochodowe i domowe odstraszacze kun (elektroniczne)

Kuny oraz inne gryzonie potrafią wyrządzić spore szkody pod maską pojazdu. Ich łupem najczęściej padają przewody elektryczne oraz gumowe, które są łatwe do przegryzienia. Aby zaoszczędzić pieniądze i czas na naprawy szkód wyrządzonych przez zwierzęta, warto kupić i zainstalować odstraszacz kun do samochodu. To niewielkie urządzenie z przewodami, które montuje się pod maską pojazdu i podłącza do akumulatora. Odstraszacze na kuny będą zawsze aktywne przy wyłączonym silniku pojazdu. Korzystanie z produktów jest bezpieczne, a dzięki dołączonej, szczegółowej instrukcji można sprawdzić, jak zamontować odstraszacz na kuny w prawidłowy sposób.

Elektroniczny odstraszacz na kuny do auta różni się od domowego konstrukcją. Urządzenia do użytku wewnątrz budynków zazwyczaj zasilane są bateryjnie bądź z gniazdka. Często mają one system, który automatycznie zmienia tony dźwięków, aby szkodniki nie przywykły do jednostajnej częstotliwości. Warto zaznaczyć, że niektóre odstraszacze zwierząt działają nie tylko na kunę, czy łasicę, ale także koty, psy, szczury, myszy, a także insekty. Jeśli chcą Państwo wybrać specjalne odstraszacze gryzoni, zachęcamy do zapoznania się z kategoriami odstraszacze na szczury i odstraszacze na myszy. W osobnej kategorii umieściliśmy też ultradźwiękowe odstraszacze na koty.