0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Odstraszacze gryzoni

Aktywne filtry

  • bestseller

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...
Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Myszy, szczury i owady nie będą już problemem z odstraszaczem ultradźwiękowym marki Heckermann, który skutecznie przegania te stworzenia z domów,...

Odstraszacze gryzoni to urządzenia, które pozwolą w prosty sposób pozbyć się problemu z myszami i szczurami, które zalęgły się w gospodarstwie domowym. W naszym sklepie internetowym New Electric dostępne są różnego rodzaju odstraszacze zwierząt o skutecznym działaniu, które można stosować w domu lub ogrodzie. Nasi klienci mają do wyboru automatyczne pułapki i żywołapki, a także urządzenia elektroniczne i solarne, które płoszą zarówno gryzonie, jak i inne zwierzęta. 

Jak działają odstraszacze na gryzonie?

Na rynku jest wiele różnych rodzajów produktów, które można stosować w przypadku problemów ze szczurami, myszami oraz innymi gryzoniami. Gdy tradycyjne pułapki i trutki nie zdają egzaminów, warto wybrać skuteczniejsze metody - dostępne w naszym sklepie elektroniczne odstraszacze na gryzonie są świetną alternatywą. Wszystko za sprawą wykorzystania ultradźwięków, które są bezpieczne dla człowieka, ale u zwierząt powodują mocny dyskomfort na tle układu nerwowego.

Fale o wysokiej częstotliwości nie pozwalają szkodnikom normalnie funkcjonować, przez co szukają one innego miejsca do spokojnego bytowania. Warto od razu zwrócić uwagę na fakt, że żaden elektroniczny odstraszacz gryzoni, który wykorzystuje ultradźwięki, nie krzywdzi zwierząt. Są to produkty mające na celu wypłoszenie gryzoni, ale nie ich uśmiercenie. Trzeba również zaznaczyć, że tego rodzaju odstraszacze gryzoni nie wytwarzają szkodliwych substancji do środowiska, dlatego są uważane nie tylko za humanitarne, ale również ekologiczne.

Kiedy używać odstraszaczy na gryzonie?

Gdy w domu, czy garażu natkniemy się na mysz, warto zastosować odstraszacz gryzoni. Czy to działa od razu po włączeniu? Tak i nie, ponieważ ultradźwięki zaczynają szybko oddziaływać na szkodniki, ale ich przepędzenie może potrwać od kilku dni do nawet kilku tygodni. Dlatego tak ważne jest szybkie działanie, aby gryzoń nie zdążył dobrze się zagnieździć i rozmnożyć. Warto dodać, iż ultradźwiękowe odstraszacze na gryzonie będą również skuteczne w walce z owadami. Zatem po pozbyciu się problemów ze szkodnikami, urządzenie można wykorzystać jako domowy odstraszacz na mrówki, komary, meszki lub muchy.

Odstraszacze gryzoni można również stosować całorocznie w samochodzie, szczególnie gdy pojazd nie jest garażowany. Urządzenie tego typu zabezpieczy auto przed szkodliwym działaniem myszy i szczurów, ale także kun, czy łasic. Co więcej, odstraszacz gryzoni do samochodu można podłączać do akumulatora, dzięki czemu nie trzeba się martwić o stan jego baterii.

Jak skutecznie używać odstraszaczy na gryzonie

Odstraszacze gryzoni są bardzo skutecznymi narzędziami w walce ze szczurami, czy myszami, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych informacjach. Przede wszystkim zasięg działania tych produktów jest ograniczony. Mając do przepędzenia szkodniki z dużej powierzchni (np. hala magazynowa) raczej będzie potrzebnych kilka takich urządzeń. Dlatego przed zakupem wybranego odstraszacza gryzoni warto najpierw sprawdzić dokładnie jego specyfikację. Produkt powinien być dostosowany do powierzchni, na jakiej chcemy go zastosować.

Czytaj więcej...