0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Odstraszacze na gryzonie

Oferujemy odstraszacze gryzoni do domu, ogrodu, garażu i samochodu. W asortymencie znajdują się m.in. ultradźwiękowe odstraszacze na myszy określane też jako odstraszacze elektroniczne i odstraszacze solarne. Ich działanie jest najbardziej humanitarne i ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i tym, jak ultradźwięki działają na gryzonie.

Aktywne filtry

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Heckermann HJS-806

Pozbądź się szkodników, jednocześnie dbając o ich dobro. Ultradźwiękowy odstraszacz to ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, które przepędza myszy,...
Produkt chwilowo niedostępny
Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Odstraszacz myszy i owadów HJS-815 Heckermann

Myszy, szczury i owady nie będą już problemem z odstraszaczem ultradźwiękowym marki Heckermann, który skutecznie przegania te stworzenia z domów,...
Produkt chwilowo niedostępny

Szeroka oferta pułapek i urządzeń

Domowe, samochodowe i ogrodowe odstraszacze gryzoni to skuteczne urządzenia, które pozwolą w prosty sposób pozbyć się problemu z myszami i szczurami, pojawiającymi się w gospodarstwie domowym. Jednocześnie są one bezpieczne dla człowieka. Nasi klienci mają do wyboru automatyczne pułapki i żywołapki, a także urządzenia elektroniczne i solarne, które płoszą zarówno gryzonie, jak i inne zwierzęta.

Jak działają (ultradźwiękowe) odstraszacze na gryzonie?

Gdy tradycyjne pułapki i trutki nie zdają egzaminów, warto wybrać skuteczniejsze metody - dostępne w naszym sklepie elektroniczne odstraszacze na gryzonie są świetną alternatywą. Wszystko za sprawą wykorzystania ultradźwięków, które są bezpieczne dla człowieka, ale u zwierząt powodują mocny dyskomfort na tle układu nerwowego.

Ultradźwiękowe i solarne odstraszacze gryzoni wydają fale o wysokiej częstotliwości, które nie pozwalają szkodnikom normalnie funkcjonować, przez co szukają one innego miejsca do spokojnego bytowania. Warto od razu zwrócić uwagę na fakt, że żaden elektroniczny odstraszacz gryzoni, który wykorzystuje ultradźwięki, nie krzywdzi zwierząt. Są to produkty mające na celu wypłoszenie gryzoni, ale nie ich uśmiercenie. Trzeba również zaznaczyć, że tego rodzaju odstraszacze gryzoni nie wytwarzają szkodliwych substancji do środowiska, dlatego są uważane nie tylko za humanitarne, ale również ekologiczne.

Kiedy używać odstraszaczy na gryzonie?

Gdy w domu, czy garażu natkniemy się na mysz, trzeba zastosować odstraszacz gryzoni. Ale czy odstraszacze ultradźwiękowe działają od razu po włączeniu? Tak i nie, ponieważ ultradźwięki zaczynają szybko oddziaływać na szkodniki, ale ich przepędzenie może potrwać od kilku dni do nawet kilku tygodni. Dlatego tak ważne jest szybkie działanie, aby gryzoń nie zdążył dobrze się zagnieździć i rozmnożyć. Warto dodać, iż ultradźwiękowe odstraszacze na gryzonie będą również skuteczne w walce z owadami. Zatem po pozbyciu się problemów ze szkodnikami, przykładowe odstraszacze na szczury będzie można wykorzystać jako domowy odstraszacz na mrówki, komary, meszki lub muchy.

Odstraszacze gryzoni można również stosować całorocznie do samochodu, szczególnie gdy pojazd nie jest garażowany. Urządzenie tego typu zabezpieczy auto przed szkodliwym działaniem myszy i szczurów, ale także kun, czy łasic. Co więcej, odstraszacz gryzoni do samochodu można podłączać do akumulatora, dzięki czemu nie trzeba się martwić o stan jego baterii.

Jak skutecznie używać odstraszaczy na gryzonie?

Odstraszacze ultradźwiękowe dla gryzoni są bardzo skutecznymi narzędziami w walce ze szczurami, czy myszami, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych informacjach. Przede wszystkim zasięg działania tych produktów jest ograniczony. Mając do przepędzenia szkodniki z dużej powierzchni (np. hala magazynowa), jeden odstraszacz gryzoni to za mało. Raczej będzie potrzebnych kilka takich urządzeń. Dlatego przed zakupem wybranego odstraszacza gryzoni warto najpierw sprawdzić dokładnie jego specyfikację. Produkt powinien być dostosowany do powierzchni, na jakiej chcemy go zastosować.

Polecamy również odstraszacze zwierząt. Nasz sklep elektroniczny dostarcza m.in. odstraszacze kretów.