0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Anteny do Wi-Fi

Zbyt słaby sygnał powoduje, że strony ładują się w nieskończoność? Wybierz swoje anteny do WiFi i wyraźnie popraw jakość połączenia. Nie ma tu znaczenia, czy chodzi o użytek profesjonalny, czy domowy. Wszędzie tam, gdzie jest zbyt słaby sygnał, warto wybrać sprawdzone anteny, które poprawią WiFi. Jeśli masz już dosyć opóźnionego obrazu w grach i czekania długich minut na wczytanie się strony, odwiedź new-electric.pl, Mamy sprawdzone sposoby na to, by wszyscy użytkownicy Twojej sieci cieszyli się rewelacyjnym połączeniem. Wybierz swoje anteny do WiFi i surfuj w sieci z każdego miejsca w swoim domu, czy biurze.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Antena DIABLO 58dBi

Antena DIABLO 58dBi

Antena Aktywna WiFi Diablo 2000mW + 58dBi
Produkt chwilowo niedostępny

Anteny do WiFi — ciesz się połączeniem w całym budynku

Zazwyczaj do użytku domowego montowany jest jeden router na cały budynek. Często kończy się to tak, że w którymś końcu domu ten sygnał jest za słaby, by móc cokolwiek zrobić. Dlatego konieczna w takim wypadku jest antena do WiFi — często to jedyny sposób, by poprawić jakość i zasięg sieci. W biurach jest nieco inaczej — dobre połączenie to podstawa skutecznej i efektywnej pracy, dlatego od początku stawia się na jakościowe sprzęty, które to umożliwiają. Do Twojego wyboru jest antena WiFi:

  • - do laptopa,

  • - do komputera stacjonarnego,

  • - na USB,

  • - do routera,

  • - do karty sieciowej.

Sposobów na poprawę jakości połączenia jest naprawdę wiele. By odnaleźć najlepsze rozwiązanie, skonsultuj swoją sprawę z doradcami w new-electric.pl. Z pewnością dobierzemy anteny do WiFi, które sprawdzą się do komputera w domu i w pracy.

Wybierz swoje anteny do WiFi i wiele więcej dla najlepszego sygnału

Antena wzmacniająca sygnał WiFi to nie jedyny sposób na lepsze połączenie. Elektronika użytkowa dostępna w new-electric.pl to wiele rozwiązań Twoich problemów z siecią. Jeśli dodatkowa antena do routera WiFi nie wystarcza, sprawdź:

New-electric.pl to jakościowe sprzęty, wsparcie ekspertów, błyskawiczna wysyłka i możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Z nami niskim kosztem poprawisz komfort swojego życia na wielu płaszczyznach. Zapraszamy!