• Nowość

Osuszacz powietrza pochłaniacz wilgoci 2,2L Cronos® DH2200A

Producent:
Cronos |
SKU:
0000662
229,00 zł
Darmowa dostawa od:
100,00 zł
Produkt niedostępny
Darmowa dostawa! (sprawdź szczegóły)
Wysyłka w 24h
Twisto - kup teraz zapłać później

Niezwykle wygodna opcja płatności za zakupy. Płacąc tym sposobem, masz aż 21 dni na uregulowanie płatności.

Wiesz, że mamy program lojalnościowy? Dołącz i zacznij zbierać punkty, które wymienisz na rabaty!

Wybierz kolor:

  • Kategoria: Do domu i ogrodu
Osuszacz powietrza pochłaniacz wilgoci 2,2L Cronos® DH2200A
229,00 zł

Chcesz w każdej chwili cieszyć się świeżym i czystym powietrzem w swoim domu? Mamy produkt, który Ci to zapewni! Osuszacz i oczyszczacz powietrza 2w1 kontroluje wilgotność powietrza, zapobiegając pojawianiu się pleśni, a także usuwa zanieczyszczenia z otoczenia!

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

  • skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni
  • oczyszcza powietrze
  • praktyczny wyświetlacz
  • zbiornik na wodę 2,2 litra
  • funkcje automatyczne
  • nowoczesny wygląd

Zdrowie na pierwszym miejscu

Osuszacz i oczyszczacz powietrza 2w1 zapewni Tobie i Twoim domownikom najwyższą jakość powietrza. Już nie musisz obawiać się wilgoci, pleśni czy nawracających infekcji związanych z wdychaniem zanieczyszczonego powietrza. To jedno urządzenie sprawi, że nareszcie odetchniesz z ulgą!

Pochłaniacz wilgoci osusza i czyści powietrze, a także wspiera w domowych obowiązkach - dzięki niemu Twoje pranie będzie szybciej wysychało! Z urządzenia warto korzystać wszędzie tam, gdzie wilgotność powietrza utrzymuje się na wysokim poziomie, co może powodować powstawanie bardzo niebezpiecznej dla zdrowia pleśni. Osuszacz jest niewielki, zmieści się w każdej kuchni, łazience, garderobie czy piwnicy. Skutecznie pracuje na powierzchni do 30 m2.

Bezpieczne i funkcjonalne rozwiązanie

Osuszacz i oczyszczacz powietrza 2w1 posiada szereg systemów, dzięki którym urządzenie działa wydajnie, ale również nie powoduje żadnego zagrożenia dla domowników. Pochłaniacz wilgoci posiada zbiornik na wodę, który bez trudu wyjmiesz, aby wylać zgromadzony płyn. Sprzęt jest wyposażony również w rurkę drenażową, za pomocą której woda może być wyprowadzana bezpośrednio poza urządzenie.

Osuszacz i oczyszczacz powietrza 2w1 samoczynnie wyłączy się, kiedy pojemnik na wodę będzie pełny (o tym fakcie poinformuje Cię też czerwone światło), bądź kiedy wilgotność w pomieszczeniu spadnie poniżej 60%. Co więcej, wtedy gdy temperatura spadnie poniżej 15°C a wilgotność poniżej 40%, pochłaniacz wilgoci zacznie działać na mniejszych obrotach.

Ułatwienie życia codziennego

Osuszacz i oczyszczacz powietrza 2w1 nie sprawi Ci kłopotów w obsłudze. Posiada panel dotykowy, za pomocą którego sterujesz urządzeniem i ustawiasz preferowany czas jego działania. Chcesz włączyć pochłaniacz wilgoci w nocy? Nie ma problemu - jest bardzo cichy podczas pracy. Wyświetlacz LCD pozwoli Ci na bieżąco monitorować parametry urządzenia.

Osuszacz powietrza wyróżnia się stylowym designem. Z pewnością wpasuje się w aranżację Twojego mieszkania w stylu nowoczesnym. Urządzenie możesz zakupić w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Parametry techniczne:

Napięcie 220-240V
Moc 65W
Pojemność zbiornika 2,2L
Osuszanie 0,05L/h
Powierzchnia osuszania 0-30 metrów kwadratowych
Poziom hałasu < 35 dB
Optymalne warunki pracy temperatura 25 -30°C, wilgotność powyżej 85% RH
Rozmiar produktu 37 x 24 x 13,5 cm

Specyfikacja techniczna:

Kategoria
Do domu i ogrodu

Opinie o produkcie:

Loading...