0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Maty grzewcze elektryczne pod płytki i panele

Maty grzewcze elektryczne są niezbędnym, głównym elementem wykorzystywanym podczas instalacji ogrzewania podłogowego. Maty elektryczne z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych i cenionych w branży producentów. Zobacz, jakie maty elektryczne pod płytki i maty elektryczne pod panele oferuje nasz sklep elektroniczny.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Mata grzewcza elektryczna Cronos 200W - 3 m²

Mata grzewcza elektryczna Cronos 200W - 3 m²

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Mata grzewcza elektryczna Cronos 200W - 3,5m²

Mata grzewcza elektryczna Cronos 200W - 3,5m²

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Mata grzewcza elektryczna Cronos 150W - 3 m²

Mata grzewcza elektryczna Cronos 150W - 3 m²

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat

Maty grzewcze pod płytki i maty grzewcze pod panele

Maty grzewcze podłogowe, które oferujemy, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają trwałą i bezpieczną instalację grzewczą do pomieszczeń o mniejszym lub większym metrażu. Dostarczane przez nas rozwiązania — maty elektryczne do ogrzewania podłogowego, mają swobodny rozstaw kabli, który mieści się w przedziale od 50 do nawet 80 mm. W tej samej kategorii możesz dokupić do nich kompatybilne termostaty — manualne i nowoczesne z łącznością Wi-Fi dla jeszcze wygodniejszego zarządzania ogrzewaniem w dowolnym pomieszczeniu. Maty grzewcze możesz zamontować nie tylko pod płytkami i panelami. Sprawdzą się również pod wykładziną winylową; dywanem; podłogą warstwową; podłogą laminowaną; linoleum; płytkami cementowymi; kamieniami.

Oferowane w naszym sklepie maty grzejne pod panele i płytki są również stosunkowo proste w montażu. Ważnym udogodnieniem jest to, że nie wymagają mechanicznego pogłębiania posadzki, a dzięki swojej elastyczności, można położyć je pod wieloma rodzajami nawierzchni. Elektryczne maty grzewcze świetnie współpracują z oferowanymi przez nas estetycznymi termostatami. To rozwiązanie idealnie uzupełniają również nasze nowoczesne promienniki podczerwieni.

Maty elektryczne grzewcze do wielu pomieszczeń

Podłogowe maty grzewcze z naszej oferty są wyposażone w zaawansowany płaszcz ochronny wykonany z polichlorku winylu PVC. Sprawia to, że sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu. Wykorzystasz je jako:

  • maty grzewcze do łazienki,
  • maty grzewcze na podłogę w salonie,
  • maty grzewcze elektryczne pod płytki w kuchni i przedpokoju,
  • maty elektryczne podłogowe do sypialni, pokoju dziecięcego i do gabinetu.

Maty grzewcze elektryczne Cronos dostępne są w dwóch opcjach. Kupisz u nas elektryczne maty grzewcze podłogowe o mocy 150 i 200W, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz właściwości wybranego produktu do swoich potrzeb. Ich alternatywą mogą być również maty grzewcze na podczerwień.

Dokładamy starań, aby cena mat elektrycznych z naszej oferty była przystępna, a zamówienie było zrealizowane tak szybko, jak to możliwe. Jeśli jednak maty grzewcze elektryczne podłogowe Cronos nie są jedynym z rozwiązań, jakich szukasz do ogrzewania wnętrza, sprawdź również: