Wielofunkcyjna tablica edukacyjna dla dzieci Heckermann® ORQZM-002

Producent:
Heckermann |
SKU:
0000443
39,99 zł
Darmowa dostawa od:
100,00 zł
Produkt dostępny
Dostawa od 9,49 zł (sprawdź szczegóły)
Wysyłka w 24h
Twisto - kup teraz zapłać później

Niezwykle wygodna opcja płatności za zakupy. Płacąc tym sposobem, masz aż 21 dni na uregulowanie płatności.

Wiesz, że mamy program lojalnościowy? Dołącz i zacznij zbierać punkty, które wymienisz na rabaty!

  • Kategoria: Na prezent
Wielofunkcyjna tablica edukacyjna dla dzieci Heckermann® ORQZM-002
39,99 zł

Małe dzieci bardzo szybko się rozwijają. Aby zaspokoić ich ciekawość świata oraz wspomóc prawidłowy rozwój intelektualny warto wybrać zabawkę edukacyjną. Dzięki naszej propozycji dziecko może chłonąć cenną wiedzę poprzez zabawę.

Zalety zabawki edukacyjnej:

  • dla różnej grupy wiekowej
  • duże, solidne elementy w atrakcyjnych kolorach
  • nauka cyfr, liczenia i odmierzania czasu
  • rozkładany futerał z podstawką z drewna
  • edukacja poprzez zabawę

Drewniana zabawka edukacyjna dla dzieci

Mając pociechę, która zaczyna interesować się otaczającym ją światem, warto zakupić edukacyjną zabawkę. Pozwoli ona rozwijać intelekt dziecka poprzez zabawę. Nasza propozycja z oferty to przemyślana i dobrze skonstruowana zabawka w formie drewnianego futerału.

Znajdują się w nim bierki do liczenia oraz klocki z kolorowymi cyferkami, które można umieszczać w specjalnie przygotowanych polach podstawki.

Nauka cyferek i liczenia z edukacyjną zabawką

Z tą edukacyjną zabawką obudzisz w dziecku chęć nauki. Klocki z cyferkami są atrakcyjne wizualnie, a także dostosowane wielkością do nieco młodszych pociech. Zabawka będzie dobrym narzędziem do poznawania cyferek dla najmłodszej grupy, ale także wsparciem podczas nauki liczenia dla nieco starszych dzieci.

Uniwersalna kolorystyka poszczególnych elementów sprawia, że zabawka będzie odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Zajmująca zabawka dla dzieci

Nasza zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku powyżej 36 miesiąca życia jest cennym wsparciem w nauce podstawowych cyferek oraz liczenia i odmierzania czasu. To doskonałe narzędzie, które pozwoli uczyć się pociesze, ale także spędzić cenny czas z rodzicem na wspólnej zabawie.

Duża ilość klocków pozwala na układanie z nich różnych działań, dzięki czemu zabawa szybko się nie znudzi. Edukacyjna zabawka jest łatwa w obsłudze, ale również nietrudna w przechowywaniu. Drewniane etui mieści w sobie wszystkie elementy, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek bez gubiących się klocków.

Specyfikacja techniczna:

Kategoria
Na prezent

Opinie o produkcie:

Loading...