Zabawka interaktywna samochodowy tor przeszkód T802A

Producent:
Heckermann |
SKU:
0000236
69,00 zł
Darmowa dostawa od:
100,00 zł
Produkt niedostępny
Dostawa od 9,49 zł (sprawdź szczegóły)
Wysyłka w 24h
Twisto - kup teraz zapłać później

Niezwykle wygodna opcja płatności za zakupy. Płacąc tym sposobem, masz aż 21 dni na uregulowanie płatności.

Wiesz, że mamy program lojalnościowy? Dołącz i zacznij zbierać punkty, które wymienisz na rabaty!

Zabawka interaktywna samochodowy tor przeszkód T802A
69,00 zł

Jeśli szukasz ciekawej i zajmującej zabawki dla dziecka, to nasz interaktywny tor samochodowy może okazać się bardzo dobrym pomysłem. Zabawka nie tylko dostarcza dziecku formę rozrywki, ale uczy także kreatywnego i logicznego myślenia.

Atuty zabawki z torem samochodowym:

  • duży, kolorowy tor samochodowy z przeszkodami
  • dołączone 4 różne pojazdy
  • rozwija logiczne oraz kreatywne myślenie
  • pobudza wyobraźnię
  • wielkość dostosowana do dzieci powyżej 3 roku życia
  • bezpieczne, zaoblone elementy toru
  • długo się nie nudzi

Kreatywna zabawka dla dziecka

Z naszym torem przeszkód Twoje dziecko nie tylko będzie czerpać przyjemność z zabawy, ale również rozwinie kreatywne oraz logiczne myślenie. Kolorowa zabawka jest atrakcyjna dla najmłodszych i bardzo zajmująca. Z pewnością zadowoli nie tylko najmłodsze pociechy, ale również sprawdzi się u maluchów w wieku przedszkolnym. Interaktywny tor samochodowy to zestaw skierowany dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

W skład zestawu wchodzi duży tor przeszkód oraz 4 pojazdy. Całość dostarcza zabawy na długi czas, podczas którego dziecko może uwolnić swoją wyobraźnię i tworzyć różne scenariusze zabawy.

Zręcznościowa zabawka dla najmłodszych

Interaktywny tor samochodowy łączy zabawę z nauką logicznego myślenia. Umieszczone na torze samochody mają do pokonania różne przeszkody, które można odblokować za pomocą wbudowanych w tor dźwigni oraz przycisków używanych w odpowiedniej kolejności. To pozwala rozwijać dziecku myślenie, aby jak najsprawniej przeprowadzić pojazd przez cały tor. W skład zestawu wchodzą aż cztery pojazdy, a wśród nich znajduje się wóz policyjny oraz strażacki.

Zabawka interaktywna - bezpieczna dla dzieci

Nasz interaktywny tor samochodowy z przeszkodami jest dostosowany do najmłodszych dzieci. Jego elementy są duże i pozbawione kantów, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia. Całość wykonana jest z wytrzymałego materiału ABS bez tekstury pokrytego trwałą farbą. Warto zaznaczyć, że zabawka działa w oparciu o przyciski i dźwignie, ale nie wymaga zasilania.

Opinie o produkcie:

Loading...