0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Klimatory pokojowe i klimatyzatory bez rury

Profesjonalna elektronika użytkowa podnosi jakość codzienności. Przyczyniają się do tego np. klimatory i klimatyzatory bez rury. Sprawdź najlepsze propozycje zaufanej produkcji i złóż zamówienie online! Proponowane klimatory do mieszkania (domowe, pokojowe) dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Octagon 9L z WiFi i jonizacją - biało-czarny
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Octagon 9L z WiFi i jonizacją - biało-szary
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Frosty 12L z jonizacją

Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Frosty 12L z jonizacją

Ochłodź powietrze w swoim domu podczas największych upałów. Przenośny klimator ewaporacyjny Frosty to rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne,...
 • Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
 • Przenośny klimator ewaporacyjny Freshly 7L Cronos

  Przenośny klimator ewaporacyjny Freshly 7L Cronos

  Jak ochłodzić się w domu bez klimatyzacji? Jeśli stawiasz na ekologiczne rozwiązania, klimator ewaporacyjny Freshly marki Cronos jest właśnie dla...
  Klimator przenośny ewaporacyjny Breezy

  Klimator przenośny ewaporacyjny Breezy

  Ochłodź, nawilż i oczyść powietrze w swoim domu z nowoczesnym klimatorem przenośnym Breezy, którego wydajność nie zmniejsza się nawet przy otwartym...
  Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
  Klimatyzator domowy przenośny Air Cooler 3w1 RGB

  Klimatyzator domowy przenośny Air Cooler 3w1 RGB

  Lato w Polsce jest coraz gorętsze, dlatego warto zaopatrzyć się w najlepszy domowy klimatyzator przenośny Cooler Air, który nie tylko ochłodzi...
  Produkt chwilowo niedostępny
  Klimatyzator przenośny Cronos® Cyberneton 2,6 kW

  Klimatyzator przenośny Cronos® Cyberneton 2,6 kW

  Produkt chwilowo niedostępny
  Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat

  Klimatyzatory i klimatory przenośne

  Coraz gorętsze lata sprawiają, że klimatyzacja w domu staje się niezbędna. Dla drogich systemów zewnętrznych świetną alternatywą są klimatyzatory i klimatory pokojowe marki Cronos. Urządzenia te skutecznie obniżają temperaturę, jednocześnie oczyszczając i nawilżając powietrze. Praca klimatorów i klimatyzatorów różni się między sobą, jednak skuteczność działania obu rozwiązań wpływa na ich coraz większą popularność. W ofercie marki Cronos znaleźć można domowe klimatyzatory przenośne i klimatory pokojowe przenośne (duże stojące i mniejsze na biurko).

  Klimatyzatory domowe przenośne

  Zastanawiasz się, czym różnią się klimatory od klasycznych klimatyzatorów? Te drugie to urządzenia, które służą do schładzania powietrza, a ich czynnikiem chłodzącym jest freon. Klimatyzator przenośny to rodzaj klimatyzacji miejscowej, dzięki której można obniżyć temperaturę, bez możliwości dopływu świeżego powietrza. Urządzenia te są niezwykle skuteczne i pozwalają na ustawienie docelowej temperatury, która będzie optymalna dla użytkownika. Wśród najpopularniejszych klimatyzatorów wymienić można:

  • • klimatyzator ścienny;
  • • klimatyzator przenośny bez rury;
  • • klimatyzator przenośny z rurą;
  • • klimatyzator kanałowy;
  • • klimatyzator sufitowy;
  • • klimatyzator okienny.

  Klimatyzatory dzielą się również na monoblokowe i dwuczęściowe typu split. Przy wyborze klimatyzatora warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on funkcje ogrzewania i wentylacji. Ważna jest również możliwość poruszania zamontowanymi żaluzjami i wbudowany alarm informujący o przepełnionym zbiorniku na wodę. Dla większości osób najbardziej praktyczne są klimatyzatory bez rury, stojące, ponieważ są one najbardziej mobilne.

  Nowoczesny klimatyzator pokojowy marki Cronos posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje. Dodatkowo w zestawie znajduje się pilot, dzięki któremu możliwe jest zdalne zarządzanie klimatyzatorem.

  Domowy klimator przenośny

  Klimatory różnią się od klimatyzatorów przede wszystkim czynnikiem chłodzącym. W tym wypadku za zmniejszenie temperatury powietrza odpowiada woda, która w urządzeniu przekształcana jest w delikatną, ledwo wyczuwalną, zimną mgiełkę. Najlepsze klimatory marki Cronos wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, takich jak: oczyszczanie, nawilżanie i jonizowanie powietrza. Ich wydajność rośnie wraz ze wzrostem temperatury. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które podczas ochładzania powietrza w domu nie lubią mieć szczelnie pozamykanych okien.

  Klimator przenośny z powodzeniem może pracować przy otwartych oknach i drzwiach. Cicha praca urządzenia pozwala korzystać z niego nawet nocą. W ofercie marki Cronos znaleźć można klimatory pokojowe przenośne stojące wyposażone w kółka, a także klimatory biurkowe, które skutecznie ochłodzą powietrze podczas pracy w biurze, przy okazji nie zajmując dużo przestrzeni. Nowoczesne modele klimatorów Cronos wyposażone zostały we wbudowane wkłady chłodzące, dzięki czemu nie trzeba korzystać w nich ze specjalnych butli z lodem.

  Sprawdź:

  Klimator a klimatyzator – najważniejsze różnice

  Aby wybrać optymalne urządzenie do swoich potrzeb, warto poznać najważniejsze różnice pomiędzy klimatorem a klimatyzatorem przenośnym. Opisaliśmy je wyżej, ułatwiając dopasowanie produktu. Sprawdź, jakie klimatory i klimatyzatory bez rury przygotowaliśmy w naszej ofercie. Zapoznaj się też z kategoriami: ozonatory powietrza i wiatraki domowe, aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania.