0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Klimatory pokojowe i klimatyzatory bez rury

Profesjonalna elektronika użytkowa podnosi jakość codzienności. Przyczyniają się do tego np. klimatory i klimatyzatory bez rury. Sprawdź najlepsze propozycje zaufanej produkcji i złóż zamówienie online! Proponowane klimatory do mieszkania (domowe, pokojowe) dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Octagon 9L z WiFi i jonizacją - biało-czarny
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Octagon 9L z WiFi i jonizacją - biało-szary
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Frosty 12L z jonizacją

Przenośny klimator ewaporacyjny Cronos® Frosty 12L z jonizacją

Ochłodź powietrze w swoim domu podczas największych upałów. Przenośny klimator ewaporacyjny Frosty to rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne,...
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Przenośny klimator ewaporacyjny Freshly 7L Cronos

Przenośny klimator ewaporacyjny Freshly 7L Cronos

Jak ochłodzić się w domu bez klimatyzacji? Jeśli stawiasz na ekologiczne rozwiązania, klimator ewaporacyjny Freshly marki Cronos jest właśnie dla...
Klimatyzator domowy przenośny Air Cooler 3w1 RGB

Klimatyzator domowy przenośny Air Cooler 3w1 RGB

Lato w Polsce jest coraz gorętsze, dlatego warto zaopatrzyć się w najlepszy domowy klimatyzator przenośny Cooler Air, który nie tylko ochłodzi...
Produkt chwilowo niedostępny
Klimatyzator przenośny Cronos® Cyberneton 2,6 kW

Klimatyzator przenośny Cronos® Cyberneton 2,6 kW

Produkt chwilowo niedostępny
Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Klimator przenośny ewaporacyjny Breezy

Klimator przenośny ewaporacyjny Breezy

Ochłodź, nawilż i oczyść powietrze w swoim domu z nowoczesnym klimatorem przenośnym Breezy, którego wydajność nie zmniejsza się nawet przy otwartym...
Produkt chwilowo niedostępny
 • Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
 • Klimatyzatory i klimatory przenośne

  Coraz gorętsze lata sprawiają, że klimatyzacja w domu staje się niezbędna. Dla drogich systemów zewnętrznych świetną alternatywą są klimatyzatory i klimatory pokojowe marki Cronos. Urządzenia te skutecznie obniżają temperaturę, jednocześnie oczyszczając i nawilżając powietrze. Praca klimatorów i klimatyzatorów różni się między sobą, jednak skuteczność działania obu rozwiązań wpływa na ich coraz większą popularność. W ofercie marki Cronos znaleźć można domowe klimatyzatory przenośne i klimatory pokojowe przenośne (duże stojące i mniejsze na biurko).

  Klimatyzatory domowe przenośne

  Zastanawiasz się, czym różnią się klimatory od klasycznych klimatyzatorów? Te drugie to urządzenia, które służą do schładzania powietrza, a ich czynnikiem chłodzącym jest freon. Klimatyzator przenośny to rodzaj klimatyzacji miejscowej, dzięki której można obniżyć temperaturę, bez możliwości dopływu świeżego powietrza. Urządzenia te są niezwykle skuteczne i pozwalają na ustawienie docelowej temperatury, która będzie optymalna dla użytkownika. Wśród najpopularniejszych klimatyzatorów wymienić można:

  • • klimatyzator ścienny;
  • • klimatyzator przenośny bez rury;
  • • klimatyzator przenośny z rurą;
  • • klimatyzator kanałowy;
  • • klimatyzator sufitowy;
  • • klimatyzator okienny.

  Klimatyzatory dzielą się również na monoblokowe i dwuczęściowe typu split. Przy wyborze klimatyzatora warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on funkcje ogrzewania i wentylacji. Ważna jest również możliwość poruszania zamontowanymi żaluzjami i wbudowany alarm informujący o przepełnionym zbiorniku na wodę. Dla większości osób najbardziej praktyczne są klimatyzatory bez rury, stojące, ponieważ są one najbardziej mobilne.

  Nowoczesny klimatyzator pokojowy marki Cronos posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje. Dodatkowo w zestawie znajduje się pilot, dzięki któremu możliwe jest zdalne zarządzanie klimatyzatorem.

  Domowy klimator przenośny

  Klimatory różnią się od klimatyzatorów przede wszystkim czynnikiem chłodzącym. W tym wypadku za zmniejszenie temperatury powietrza odpowiada woda, która w urządzeniu przekształcana jest w delikatną, ledwo wyczuwalną, zimną mgiełkę. Najlepsze klimatory marki Cronos wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, takich jak: oczyszczanie, nawilżanie i jonizowanie powietrza. Ich wydajność rośnie wraz ze wzrostem temperatury. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które podczas ochładzania powietrza w domu nie lubią mieć szczelnie pozamykanych okien.

  Klimator przenośny z powodzeniem może pracować przy otwartych oknach i drzwiach. Cicha praca urządzenia pozwala korzystać z niego nawet nocą. W ofercie marki Cronos znaleźć można klimatory pokojowe przenośne stojące wyposażone w kółka, a także klimatory biurkowe, które skutecznie ochłodzą powietrze podczas pracy w biurze, przy okazji nie zajmując dużo przestrzeni. Nowoczesne modele klimatorów Cronos wyposażone zostały we wbudowane wkłady chłodzące, dzięki czemu nie trzeba korzystać w nich ze specjalnych butli z lodem.

  Sprawdź:

  Klimator a klimatyzator – najważniejsze różnice

  Aby wybrać optymalne urządzenie do swoich potrzeb, warto poznać najważniejsze różnice pomiędzy klimatorem a klimatyzatorem przenośnym. Opisaliśmy je wyżej, ułatwiając dopasowanie produktu. Sprawdź, jakie klimatory i klimatyzatory bez rury przygotowaliśmy w naszej ofercie. Zapoznaj się też z kategoriami: ozonatory powietrza i wiatraki domowe, aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania.