0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Taśma miernicza ultradźwiękowa z laserem Heckermann CP-3001

19614153
Produkt dostępny w magazynie
74,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Na Twoim koncie bedzie wtedy 7 punktów, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 1,40 zł .

Taśma miernicza ultradźwiękowa / dalmierz z laserem Heckermann CP-3001

Czy to zwykłe przemeblowanie, czy większy remont - przed przystąpieniem do prac trzeba wszystko zmierzyć i stworzyć projekt. Dokładne pomiary możesz uzyskać, korzystając z ultradźwiękowego dalmierza. To niewielkie ale precyzyjne urządzenie, które mierzy odległość za pomocą fal.

Zalety dalmierza ultradźwiękowego:

  • precyzyjne pomiary
  • szeroki zakres pracy: od 0,5 do 18 metrów
  • intuicyjny w obsłudze
  • dodatkowa taśma o długości 1 metra
  • niewielka i lekka konstrukcja
  • wbudowany ekran z podświetleniem
  • zaprogramowany wyłącznik

Dalmierz wykorzystujący ultradźwięki

Potrzebujesz zmierzyć wielkość pokoju bądź ściany, albo odległość z przedpokoju do kuchni? A może chcesz zaznaczyć, gdzie powinny znajdować się haczyki na ręczniki łazienkowe? Nasz ultradźwiękowy dalmierz pomoże Ci w pomiarach. Urządzenie wypuszcza fale o wysokiej częstotliwości, które odbijają się od przeszkód i wracają. Na podstawie czasu przebytej trasy ultradźwięków obliczana jest odległość. Nadawane fale są niesłyszalne i zupełnie nieszkodliwe dla człowieka. Nasz produkt ma również wbudowaną manualną miarkę o długości jednego metra.

Praktyczne narzędzie do pracy

Miernik odległości z oferty naszego sklepu posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który pokazuje wyniki prowadzonego pomiaru. Urządzenie jest bardzo dokładne, zatem nadaje się nie tylko jako gadżet w przydomowym garażu, ale również można z niego korzystać podczas profesjonalnych prac budowlano-remontowych.

Dalmierz ma przede wszystkim łatwy w obsłudze panel, a zakres jego pracy jest naprawdę szeroki. Wynosi od 0,5 do 18 metrów. Nie można zapomnieć, że przy tym niewiele waży, a jego gabaryty można śmiało zaliczyć do kompaktowych.

Dalmierz z automatycznym wyłącznikiem

Zdarza się, że podczas dużego nawału pracy zapominamy o drobnych rzeczach. Oferowany przez nas dalmierz posiada automatyczny wyłącznik, który aktywowany jest przez specjalną czujkę. To dobry sposób na oszczędzanie energii.

Specyfikacja techniczna:

Materiał PC
Kolor zielony
Zasilanie 1x 23A 12V
Zakres pomiaru 0,5-18 m
Dokładność ~0,5%
Temperatura pracy 0-43°C
Częstotliwość fal 40 kHz
Długość fali 650 nm
19614153
553 dostępnych

Opis

Kategoria
Narzędzia
Kategoria
Na prezent
Poszukuję prezentu...
Dla niego

Specyficzne kody

Nowy produkt

Może Ci się spodobać