0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Odstraszacze zwierząt dzikich leśnych i domowych

Nasz sklep elektroniczny dostarcza skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu odstraszacze zwierząt. Są to m.in. ultradźwiękowe odstraszacze dzikich zwierząt, które zapobiegają zbliżeniu się zwierzyny do chronionego miejsca czy samochodu. Odstraszacze na zwierzęta leśne, ale też na owady czy zwierzęta domowe, nie są szkodliwe dla ich życia.

Aktywne filtry

Skuteczny straszak na zwierzęta do auta, domu, ogrodu

Odstraszacze zwierząt (w tym odstraszacze ultradźwiękowe) to specjalne urządzenia, które mają na celu przegonienie szkodników z danego miejsca. Jeśli masz problem ze zwierzętami niszczącymi ogród, bądź gryzoniami w domu, to tego rodzaju produkty będą odpowiednie, aby pozbyć się kłopotu. W naszym sklepie dostępne są różnorodne akcesoria, które skutecznie przeganiają zwierzęta i insekty. Znajdziesz tu wysokiej jakości odstraszacz zwierząt do samochodu, ale również takie produkty, które będą dobrym sposobem zarówno na ogrodowe krety, nornice, ptaki lub psy i koty, jak i leśne lisy, kuny, sarny i inne zwierzęta leśne.

Odstraszacze zwierząt - jak wybrać najlepszy?

Odstraszacze zwierząt występują w różnych formach, więc aby wybrać najlepszy, należy na początku określić, z jakim szkodnikiem ma się do czynienia. W domowych warunkach najlepiej sprawdzają się odstraszacze ultradźwiękowe, czyli urządzenia emitujące ultradźwięki, które skutecznie działają na gryzonie oraz owady. Wykorzystując wysokie częstotliwości dźwięków, które są niesłyszalne dla ludzkiego ucha, odstraszacze ultradźwiękowe podrażniają one układ nerwowy szkodników, zmuszając je do opuszczenia miejsca bytowania i poszukiwania innego. Warto wybrać taki odstraszacz na zwierzęta, który będzie emitował dźwięki o zmiennej częstotliwości, a przy tym był niewielki, co ułatwi jego umieszczenie w odpowiednim miejscu w pokoju, garażu, czy biurze.

Jeśli masz problem ze szkodnikami w ogrodzie, warto wybrać wodoodporne odstraszacze solarne z czujnikiem ruchu. Tego rodzaju urządzenia są niewielkie, ale bogato wyposażone. Zazwyczaj posiadają głośnik, który emituje ultradźwięki, a także specjalne, stroboskopowe światło. Ogrodowy odstraszacz na zwierzęta należy umieszczać w centrum miejsca, które chcemy chronić przed gryzoniami, ptakami lub innymi szkodnikami. W naszym sklepie posiadamy również odstraszacze solarne do odstraszania kretów o dużym zasięgu działania, odstraszacze zwierząt leśnych, a także specjalne taśmy hologramowe do zabezpieczenia balkonu lub działki przed szkodliwym działaniem ptaków.

Możesz znaleźć potrzebne ultradźwiękowe (i nie tylko) odstraszacze zwierząt w poszczególnych kategoriach:

Jak działają odstraszacze dzikich zwierząt?

Zastanawiają się Państwo, jak działają odstraszacze dzikich zwierząt? Obecnie wyróżnia się kilka typów odstraszaczy, które mają różne działanie na szkodniki. Większość elektronicznych urządzeń funkcjonuje jako odstraszacze ultradźwiękowe przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, które podrażniają ośrodek nerwowy zwierząt. Nie są one w stanie przyzwyczaić się do wysokich tonów, dlatego też w rezultacie szukają spokojniejszego miejsca do bytowania. Tego rodzaju odstraszacze zwierząt będą skuteczne szczególnie na małe osobniki, jak koty, kuny, łasice, myszy i szczury. Odstraszacze ultradźwiękowe można również stosować w walce z kretami, a także insektami, choć w ich przypadku lepiej sprawdzą się dedykowane rozwiązania w postaci lamp owadobójczych.

Inną grupą odstraszaczy na zwierzęta są te wyposażone w błyskające diody oraz głośniki emitujące naturalne odgłosy zwierząt. Stroboskopowe światło działa alarmująco na szkodniki, a wykorzystanie np. pohukiwania sowy będzie skutecznym rozwiązaniem na miejskie ptactwo, czy gryzonie. W asortymencie sklepu mamy również specjalne odstraszacze dzikich zwierząt do samochodu, które po podłączeniu do akumulatora będą emitować zarówno ultradźwięki, jak i błyskające światło, co pomoże uchronić elementy podwozia przed szkodliwym działaniem kun, kotów, czy wiewiórek wybiegających na drogę.

Odstraszacze zwierząt do auta i do domu – bezpieczeństwo ich używania

Jeśli szukają Państwo odstraszacze do samochodu, to szczególnie popularnym urządzeniem wśród klientów jest odstraszacz na zwierzęta "antykuna". To elektroniczne urządzenie chroni pojazd przed gryzoniami, które mogłyby zniszczyć elektronikę bądź uszczelki pod maską pojazdu. W dołączonej do produktu instrukcji znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, jak zamontować odstraszacz zwierząt w samochodzie i jak bezpiecznie go użytkować.

Odstraszacze dzikich zwierząt są skuteczne w działaniu, a przy tym bardzo bezpieczne w użyciu. Do ich pracy nie jest wymagany dodatkowy wabik w postaci trutki lub środka zapachowego. Zarówno odstraszacze ultradźwiękowe, jak i odstraszacze solarne, nie wyrządzają krzywdy zwierzętom. Można stosować je w halach magazynowych, na powierzchniach sklepowych, ale także w domu, gdzie przebywają dzieci.