0Koszyk

Automatyczna bezprzewodowa pompka samochodowa Heckermann KCB-9531

18075093
Produkt dostępny w magazynie
137,00 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Na Twoim koncie bedzie wtedy 13 punktów, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 2,60 zł .

Automatyczna bezprzewodowa pompka samochodowa Heckermann KCB-9531

Zarówno opony samochodowe, jak i rowerowe powinny być regularnie sprawdzane, aby uzupełnić ewentualne braki powietrza. Dzięki naszemu automatycznemu kompresorowi do opon nie będzie trzeba tego robić na stacji. Urządzenie ma niewielkie wymiary, co ułatwia przechowywanie i transport, a dzięki wymiennym końcówkom napompujesz również dmuchane zabawki, bądź piłki sportowe.

Zalety automatycznej pompki:

  • łatwa w użyciu
  • funkcja automatycznego pompowania
  • czytelny wyświetlacz LCD
  • wbudowane podświetlenie LED
  • sprawdzanie poziomu ciśnienia w oponach
  • posiada funkcję SOS
  • bezprzewodowa i kompaktowa konstrukcja
  • zasilanie przewodem USB

Przenośny kompresor do opon

Regularna kontrola ciśnienia w oponach jest bardzo ważna, aby samochód był w pełni sprawny, a jazda nim nie stwarzała zagrożenia. Zarówno zbyt niski, jak i zbyt wysoki poziom ciśnienia może znacznie wpłynąć na jazdę oraz stwarzać problemy podczas kierowania pojazdu. Z naszym przenośnym kompresorem do opon zdecydowanie prościej będzie zadbać o prawidłowy poziom powietrza. Pompka jest intuicyjna w obsłudze oraz posiada kompaktowe wymiary, które ułatwiają jej przechowywanie i transport. Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD i czytelnym przyciskom z łatwością ustawisz interesujące ciśnienie, a urządzenie automatycznie uzupełni jego braki lub obniży w niej poziom, gdy okaże się zbyt duży.

Automatyczna pompka do różnych opon

Urządzenie do pompowania, które posiadamy w ofercie jest bardzo funkcjonalne. Dzięki dołączonym końcówkom o różnych rozmiarach kompresor nadaje się nie tylko do opon samochodowych. Produkt można również wykorzystać do uzupełniania powietrza w oponach rowerowych, piłek sportowych, a także dmuchanych zabawek.

Lekka i niewielka konstrukcja o nowoczesnym designie nie tylko dobrze się prezentuje, ale przede wszystkim nie zabiera wiele miejsca. W ten sposób można zabrać urządzenie w podróż na wakacje. Dodatkowym atutem automatycznej pompki do opon jest funkcja światła SOS, co może być przydatne podczas awaryjnego postoju. Ponadto kompresor posiada wbudowane diody led, które ułatwią pracę w słabo oświetlonym miejscu lub po zmroku.

Bezprzewodowy kompresor przenośny

Automatyczna pompka posiada wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh, który ładuje się za pomocą przewodu USB z popularnym złączem microUSB. Takie rozwiązanie pozwala skorzystać z produktu dosłownie wszędzie, a ładowanie może się odbywać poprzez podłączenie go do power banku, czy ładowarki samochodowej lub sieciowej.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary 5 x 5 x 23,5 cm
Wyświetlacz LCD
Pojemność akumulatora 2000 mAh
Zasilanie przewód USB ze złączem microUSB
Czas ładowania akumulatora około 2 godziny
Maksymalne ciśnienie 150 PSI
Moc znamionowa 80 W
Materiał ABS
18075093
1097 dostępnych

Opis

Rodzaj produktu
Pompka samochodowa

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać