0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Licznik prądu / watomierz Heckermann PMB01

18075087
Produkt dostępny w magazynie
44,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 4 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,80 zł .

Licznik poboru prądu / watomierz Heckermann PMB01

Masz wrażenie, że urządzenia w Twoim domu zużywają zbyt dużo energii elektrycznej? Polecamy zatem nasz cyfrowy watomierz, dzięki któremu sprawdzisz pobór energii domowego sprzętu, a także obliczysz koszt. Urządzenie jest proste w obsłudze i niezwykle funkcjonalne.

Zalety cyfrowego watomierza:

  • duży i czytelny wyświetlacz LCD
  • nieskomplikowana obsługa
  • kompaktowa i wytrzymała konstrukcja
  • system zabezpieczeń przed skokami napięcia
  • funkcja licząca koszt zużywanej energii
  • dane o czasie, napięciu i częstotliwości
  • programowanie zegara

Funkcjonalny watomierz cyfrowy

Rachunki za prąd stale rosną, dlatego warto kontrolować pracę urządzeń domowych, aby rachunki za prąd nie wpływały znacząco na budżet. Dzięki naszemu cyfrowemu miernikowi z łatwością sprawdzisz koszt zużywanej energii elektrycznej. Intuicyjny w obsłudze woltomierz posiada wbudowany czytelny wyświetlacz i duże przyciski, a poszczególne jego funkcje są dobrze opisane. Produkt wyświetla dane w różnych jednostkach pomiarowych, a w razie przeciążenia powiadomi o zagrożeniu specjalnym alertem.

Praktyczny miernik energii elektrycznej

Mając w domu przenośny watomierz z łatwością sprawdzisz zużycie prądu przez poszczególne urządzenia, jak pralka, telewizor, komputer, czy lodówka. Dzięki zdefiniowaniu stawki taryfowej miernik obliczyć dokładny koszt poboru. Z kolei zegar pozwoli zaplanować pracę urządzenia, co również wpłynie na redukcję kosztów za prąd. Nasz produkt pozwala także sprawdzić moc, napięcie oraz częstotliwość, a dzięki wbudowanej pamięci, pomiary można zapisywać.

Domowy miernik energii

Urządzenie do pomiaru energii elektrycznej pozwala zrobić krok w kierunku energooszczędności, ale także przyda się podczas remontu instalacji, gdy zajdzie potrzeba sprawdzenia np. napięcia w gniazdku. Watomierz posiada system zabezpieczeń, które chronią przed przegrzaniem, czy skokami napięcia. Istotnym elementem jest również bolec uziemiający.

Co ważne, zarówno obudowa miernika energii, jak i jego podzespoły są wykonane z jakościowych materiałów, co wpływa na długą żywotność produktu oraz wysoką dokładność pomiarów. Dołączona instrukcja w języku polskim pozwoli zapoznać się z pełną funkcjonalnością miernika.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary 7,2 x 7 x 15,8 cm
Funkcje miernik napięcia i natężenia prądu, moc (w tym max. i min.), częstotliwość, współczynnik mocy, alert przeciążeniowy, programowanie zegara, miernik zużycia energii kWh i kosztów
Zasilanie 220-240V
Częstotliwość 50 Hz
Maksymalny prąd 16A
Dokładność +/- 2%
Zakres zapisu czasu 0-9999 dni
Zakres mocy 0-9999 W
Zakres napięcia 0-9999 V
Pomiar częstotliwości 0-9999 Hz
Wyświetlanie energii 0~9999 kWh
18075087
164 dostępnych

Opis

Kategoria
Narzędzia

Specyficzne kody

Nowy produkt

Może Ci się spodobać