0 Koszyk

Taśma odblaskowa odstraszająca ptaki 80m Heckermann

17187309
Produkt dostępny w magazynie
31,49 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 3 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 3 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,60 zł .

Taśma odblaskowa odstraszająca ptaki 80m Heckermann

Ptaki miejskie, w szczególności gołębie, lubią gnieździć się na balkonach oraz parapetach. Aby się ich pozbyć w humanitarny sposób warto skorzystać z hologramowej taśmy odblaskowej. Wystarczy kawałek przywiązanej taśmy, aby skutecznie odpędzać gołębie, szpaki i inne ptactwo. Ponadto taśma sprawdzi się również w ogrodzie oraz na działce!

 

Zalety taśmy przeciw ptakom:

  • jedna rolka to 80 metrów taśmy
  • zabezpiecza przed różnymi ptakami
  • do zastosowania na działce, balkonie, w ogrodzie, oknach
  • paski taśmy błyszczą i szeleszczą na wietrze
  • produkt prosty w użyciu
  • humanitarny sposób na ptaki
  • łatwe przechowywanie

Odstraszacz gołębi w formie taśmy

Ptaki miejskie potrafią swoimi odchodami zniszczyć parapet, czy płytki na balkonie. Z kolei w ogrodzie ptaki wyjadają wysiane ziarno, albo dojrzewające owoce z drzew. Aby pozbyć się problemu związanego z gołębiami, szpakami lub wróblami polecamy naszą taśmę odblaskową.

W jednej rolce znajduje się aż 80 metrów hologramowej taśmy o grubości 4,5 centymetra. Wystarczy odcinki taśmy powiesić w miejscu, które chcemy ochronić przed ptakami.

Powiewająca na wietrze taśma będzie błyskać, a w dodatku emitować specyficzne, metaliczne odgłosy. Są to sygnały dźwiękowe i wizualne, które odstraszają różnego rodzaju ptactwo miejskie, jak wspomniane gołębie, czy szpaki.

Humanitarny odstraszacz na ptaki

Niektóre odstraszacze gołębi mogą wyrządzać ptakom krzywdę. Nasza taśma odblaskowa na ptaki działa odstraszająco, ale bez wyrządzania szkody zwierzętom. Odblaski oraz metaliczne dźwięki wzbudzają strach u gołębi, czy szpaków.

Nasza taśma jest również nietoksyczna, gdyż nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Należy jednak pamiętać o utylizacji zużytych odcinków taśmy.

Taśma ochronna przeciw ptakom

Wysokiej jakości taśma na ptaki sprawdzi się zarówno na balkonach, ale także na działce oraz w ogrodzie. Taśmę można ciąć na różnej długości paski i zawieszać w oknach, na koronie drzew czy w okolicy upraw. W celu zabezpieczenia grządek, odcinki hologramowej taśmy przywiązać w odległości 2 metrów i około 10 - 50 cm nad sadzonką.

17187309
1994 dostępnych

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Cena 129,00 zł
Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...

Odstraszacz dzikich zwierząt, gołębi, kun,...

Cena 99,00 zł
Odstrasz niechciane ptaki oraz inne zwierzęta, które szerzą zniszczenia w Twoim ogrodzie lub działce za pomocą głośnych dźwięków i światła.
Produkt chwilowo niedostępny

Odstraszacz solarny gryzoni, kun, myszy,...

Cena 109,00 zł
Solarny odstraszacz zwierząt: ptaków, psów, kotów, kretów, lisów, zajęcy, szop, borsuków oraz dzików. Odstrasz niechciane zwierzęta, które panoszą...
Produkt chwilowo niedostępny