0 Koszyk

Czujnik dymu i temperatury bezprzewodowy PA-603

Produkt dostępny w magazynie
42,90 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 4 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,80 zł .

Czujnik dymu i temperatury bezprzewodowy PA-603

Poszukujesz niezawodnego systemu, który zaalarmuje Cię, gdy tylko wykryje dym lub nagłe i spore podniesienie się temperatury w domu? Zachęcamy zatem do sprawdzenia naszego inteligentnego czujnika dymu, który jest łatwy w instalacji i posiada kilka przydatnych funkcji, które pozwolą dobrze zabezpieczyć mieszkanie przed ewentualnym pożarem.

 

Zalety czujnika dymu:

  • alarm o głośności 85 dB
  • częstotliwość 433 MHz
  • zasięg transmisji do 50 m
  • 3 tryby sygnalizacji
  • zasilanie bateriami (9V)
  • powiadomienia wysyłane w aplikacji
  • łatwość instalacji

Wysokiej jakości czujnik dymu

Unoszącego się dymu nie można nigdy ignorować, gdyż może on sygnalizować wzniecający się pożar. Aby zawsze móc w porę zareagować w takich sytuacjach warto wspomagać się specjalnymi urządzeniami, jak np. nasz czujnik dymu z wbudowanym sensorem termicznym.

Można go montować w dowolnym miejscu, a dzięki sygnałowi radiowemu nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowych przewodów. Transmisja z dedykowana centralką alarmową może odbywać się nawet do 50 metrów. Co więcej, czujnik zasilany jest bateriami 9V. Detektor dymu pobiera niewiele energii, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać akumulatorków na nowe.

Inteligentny czujnik dymu z powiadomieniem

Nasz czujnik jest urządzeniem bardzo funkcjonalnym. Gdy wykryje zagrożenie, od razu uruchamia alarm, którego głośność dochodzi do 85 decybeli. Natężenie dźwięku można śmiało porównać z trąbieniem bądź hałasem wytwarzanym przez przejeżdżający pociąg. Ponadto, system czujnika wyśle automatycznie powiadomienie na telefon o wykryciu możliwego pożaru. To jednak nie koniec, gdyż pracę detektora można śledzić z poziomu aplikacji, gdzie również będą trafiać informacje m.in. o konieczności wymiany baterii.

Czujnik dymu cechuje się niską awaryjnością, a jego montaż może odbywać się w dowolnym miejscu w budynku - zarówno w kuchni, piwnicy, czy pokoju. Zaleca się jednak nie instalować czujki w miejscach o podwyższonej wilgoci, jak łazienka.

Funkcjonalny czujnik dymu i temperatury

Czujka wykrywająca dym posiada wbudowane diody LED, które mają za zadanie sygnalizować stan urządzenia. Migający co 30 sekund kolor zielony informuje o aktywnej pracy sensora dymu. Z kolei dioda o kolorze czerwonym włącza się podczas alarmu. Ostatnia, żółta lampka, zapala się wówczas, gdy czujnik napotka problem podczas swojej pracy, np. błąd systemu lub zbyt niskie napięcie. Dodatkowo czujnik posiada przycisk do manualnego sprawdzenia działania urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary 11,3 cm
Zasilanie bateryjne (9V)
Napięcie alarmu ? 30mA
Temperatura pracy -10 - 50°C
Głośność alarmu 85 dB
Częstotliwość 433 MHz
Obszar działania do 100 m

Kompatybilny z alarmami z serii Guardian

Czujnik dymu i temperatury można połączyć z alarmami z serii Guardian. Kiedy zostanie wykryty dym lub podwyższona temperatura, centrala alarmowa poinformuje Cię o wykrytym zagrożeniu (przez aplikację, SMS lub połączenie).

Alarmy z serii Guardian możesz kupić w naszym sklepie, odwiedzając kategorię "Alarmy i bezpieczeństwo".

400 dostępnych

Specyficzne kody

Nowy produkt

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Czujnik magnetyczny drzwi - okno 315 Mhz

Cena 17,00 zł
Czujnik magnetyczny opiera swoje działanie o kontaktron i magnez. To niezawodny sposób na ochronę stosowany w alarmach drzwi i okien. Czujnik...

TABLICZKA - Obiekt MONITOROWANY

Cena 7,99 zł
Zabezpiecz swój obiekt! Tabliczka informacyjna wizualnie ostrzega o zabezpieczeniu miejsca systemem monitoringu.

Czujnik ruchu 433 Mhz McDowell Gen2

Cena 19,99 zł
Czujnik ruchu PIR, który znajduje się w zestawie jest najpopularniejszym czujnikiem alarmowym w Polsce. Kompatybilny jest z alarmem z LCD, który...

Czujka PIR przewodowa

Cena 29,00 zł
Czujnik ruchu PIR marki McDowell to natychmiastowa i stała ochrona. Czujnik podczerwieni służący do wykrywania ruchu. Jest to najpowszechniejsze...

Przewodowy czujnik okno-drzwi

Cena 11,58 zł
Czujnik sygnalizacji otwarcia / zamknięcia okna i drzwi. Powszechnie stosowany w systemach alarmowych.

Pilot do alarmu Guardian III i IV 433 MHz

Cena 39,00 zł
Pilot do zdalnego sterowania systemem alarmowym Guardian III i IV. Wygodna obsługa, dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu przycisków. Niezwłoczna...

Skrzynka na alarm

Cena 89,99 zł
Posiadasz już alarm lecz chcesz mieć pewność, że nikt nie wyłączy alarmu? Ta skrzynka pasuje do wszystkich alarmów dostępnych w naszej ofercie.

Czujnik gazu samodzielny

Cena 49,00 zł
Wysokiej jakości czujnik gazu powszechnie stosowany w systemach alarmowych. Czujka działa również samodzielnie.
Produkt chwilowo niedostępny

Pilot do alarmu 433 Mhz

Cena 17,00 zł
Pilot do alarmu GSM z wyświetlaczem LCD (z klapką). Pilot działa na częstotliwości 433 Mhz. 
Produkt chwilowo niedostępny