0 Koszyk

Elektryczna łapka / packa na muchy i komary na USB WD-947

17277816
Produkt dostępny w magazynie
49,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 4 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,80 zł .

Elektryczna łapka / packa na muchy i komary na USB WD-947

Wiosną i latem do naszych domów wlatuje wiele owadów. Problem nasila się wieczorami, gdy mając otwarte okna zapalimy światło. Rozwiązaniem na nachalne owady może być elektryczna łapka na muchy. Można ją postawić jako owadobójczą lampkę lub używać ręcznie. Jest lekka, funkcjonalna i skuteczna.

 

Zalety elektrycznej paletki na owady:

 • owadobójcza lampka i packa w jednym
 • skuteczna na różne owady
 • nowoczesna i lekka konstrukcja
 • łatwa w obsłudze
 • duża pojemność wbudowanej baterii
 • praktyczna stacja dokująca z ładowarką
 • funkcja wabienia owadów do pułapki
 • zasięg 360°
 • bezpieczna w użyciu

Praktyczna elektryczna packa na muchy

Owady latające potrafią bardzo uprzykrzyć życie, szczególnie podczas letnich wieczorów, ale pojawiają się w mieszkaniach także za dnia. Montaż moskitiery nie zawsze przynosi rezultaty jakich oczekujemy, dlatego warto użyć nowoczesnego środka na owady. Elektryczna łapka na muchy to skuteczne rozwiązanie problemu. Funkcjonalne urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby używać go ręcznie lub w formie owadobójczej lampki stojącej.

Elektryczna paletka jest poręczna, lekka, a przy tym ma nowoczesny wygląd, który będzie ciekawie prezentował się w różnych pomieszczeniach.

Łapka na muchy - elektryczna pułapka 2w1

Paletka elektryczna na owady to urządzenie posiadające dwie funkcje. Dołączona stacja dokująca ma formę podstawki, dzięki czemu w prosty sposób przekształca się ją w lampkę owadobójczą. Specjalnie zaprojektowany system ze światłem LED (365 nm) i falami dźwiękowymi o niskiej częstotliwości wabi owady do wnętrza pułapki, gdzie zostają porażone prądem i giną.

Po zakończonej pracy lampki wystarczy otworzyć jej podstawę i opróżnić pojemnik z martwymi owadami. Urządzenie posiada również wbudowaną baterię o pojemności 1200 mAh, dzięki czemu można używać go jako typowej packi na muchy. 

Nowoczesny design i funkcjonalność

Nasza elektryczna łapka na owady ma nowoczesną konstrukcję, która różni się od typowych lamp owadobójczych. Urządzenie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach domowych, czy biurowych. Packa nie wytwarza szkodliwych substancji oraz zapachów, a jej niemal bezgłośna praca nie zakłóci domowej ciszy, nawet podczas użytkowania w sypialni podczas snu.

Dołączona podstawka z ładowarką ma wbudowany przewód o długości 60 centymetrów, co ułatwia ustawienie produktu w dogodnym miejscu. Zaletą paletki elektrycznej na owady jest również jej niewielka konstrukcja, która ułatwia przechowywanie produktu, gdy jest ona nieużywana.

Specyfikacja techniczna:

Model WD-947
Moc 2W
Napięcie DC 5V 1A
Pojemność baterii 1200 mAh
Czas ładowania 2-4 godziny
LED fioletowe (365 nm)
Zasilanie USB
Wymiary 52,8 x 21,8  cm

 

Zawartość zestawu:

 1. Łapka owadobójcza
 2. Stacja dokująca z podstawką
 3. Kabel USB
 4. Instrukcja obsługi w języku polskim
17277816
1279 dostępnych

Opis

Rodzaj produktu
Pułapka na owady

Specyficzne kody

Nowy produkt

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Lampa owadobójcza WB-J12

Cena 109,99 zł
Komary i inne owady sprawiają problemy szczególnie wiosną, kiedy zaczynają się budzić do życia i latem, kiedy atakują całymi grupami. Aby ustrzec...
Produkt chwilowo niedostępny

Ultramocna lampa owadobójcza USB UV 365nm

Cena 89,99 zł
Nowoczesny zabójca owadów w designerskiej formie. Estetyczne rozwiązanie irytujących nas wszystkich nieznośnych owadów. Usuwa owady z otoczenia,...
Produkt chwilowo niedostępny

Ultramocna lampa owadobójcza LED + prąd 20W

Cena 105,66 zł
Lampa wykorzystuje fototropizm i przyciąga owady, które w jej pobliżu doznają szoku elektrycznego i giną. Bezpieczna w stosowaniu. Szeroki zakres...
Produkt chwilowo niedostępny

Lampa owadobójcza UV USB ZY-04

Cena 54,99 zł
Szukasz sposobu na komary? Wypróbuj lampę owadobójczą, która dzięki światłu UV skutecznie przyciąga owady i sprawia, że nie są już problemem. Cicha...
Produkt chwilowo niedostępny

Lampa owadobójcza UV na komary QT-05

Cena 57,99 zł
Designerska lampka nocna z funkcją eliminacji szkodników w postaci komarów, much oraz wszelkich innych owadów. Pokrywa 10-15 m2. Bezpieczna w...
Produkt chwilowo niedostępny

Lampa owadobójcza na komary i insekty QT-9

Cena 77,99 zł
Komary, muchy czy muszki owocówki nie muszą być już problemem. Lampa owadobójcza QT-9 poradzi sobie z owadami, które w szczególności wiosną i latem...
Produkt chwilowo niedostępny

Lampa owadobójcza 2x świetlówki UV-A 30W

Cena 99,00 zł
Specjalne świetlówki wabią owady nawet w dzień, skuteczniej niż jakiekolwiek inne światło. Lampa jest w pełni bezpieczna w stosowaniu, ECO Friendly.
Produkt chwilowo niedostępny