0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Lampa do roślin 225x LED Red+Blue Heckermann

17277801
Produkt dostępny w magazynie
87,90 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Na Twoim koncie bedzie wtedy 8 punktów, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 1,60 zł .

Lampa do wzrostu roślin Heckermann 225x LED

Doświetlanie roślin lampami o pełnym spektrum przynosi wiele korzyści. Rozwijają się one nie tylko prawidłowo, ale także znacznie szybciej. Nasza lampa LED do wzrostu roślin o mocy 40W jest odpowiednia do uprawy różnych typów rozsad i na każdym etapie ich rozwoju. Urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz posiada dołączone elementy do podwieszania.

 

Zalety lampy LED do uprawy roślin:

 • wbudowane 225 diod LED o średnicy 5 mm
 • światło o pełnym spektrum
 • długa żywotność
 • nadaje się do różnych roślin
 • łatwa instalacja i możliwość podwieszania
 • lekka i solidna konstrukcja
 • nie podnosi temperatury otoczenia
 • energooszczędne diody
 • długi kabel zasilający

Lampa LED do doświetlania roślin

Lampy do roślin są używane zarówno w profesjonalnych uprawach o nastawieniu komercyjnym, ale także w tych mniejszych, bardziej amatorskich hodowlach. Stosuje się je do doświetlania rozsad, gdy dostęp do naturalnego światła jest ograniczony. Najpopularniejszymi lampami do roślin są te, wyposażone w diody LED, jak nasz produkt.

Urządzenie posiada 225 wbudowanych punktów świetlnych o różnych barwach, które wspomagają rośliny w produkcji chlorofilii. Dzięki temu ich wzrost jest prawidłowy na każdym etapie rozwoju - od kiełkowania, po kwitnienie, owocowanie i stan wegetatywny.

Pełnozakresowa lampa LED do uprawy roślin

Nasza lampa LED o mocy 40W emituje światło o pełnym spektrum, które jest najbliższe temu naturalnemu i daje roślinom najwięcej wartości. Fale o różnej długości odpowiadają za prawidłowy rozwój pędów, ich grubość, a także kwitnienie, zawiązywanie się nasion i owocowanie. Diody są energooszczędne, a ich żywotność dochodzi do 50 tysięcy godzin.

Ważnym jest, że lampa LED podczas działania nie wytwarza zbędnej energii cieplnej, która podniosłaby temperaturę otoczenia. Dodatkowym atutem jest również dołączony zestaw montażowy, z pomocą którego w prosty sposób można podwiesić produkt i ustawić go w odpowiedniej odległości od naświetlanych roślin.

Szerokie zastosowanie lampy LED

Korpus lampy LED jest stworzony z wytrzymałego i zarazem lekkiego aluminium. Panel jest łatwy w obsłudze, a dzięki szerokiemu kątowi padania światła, można doświetlić wiele rozsad jednocześnie.

Lampa nadaje się zarówno do roślin zielonych, jak i kwitnących, takich jak: zioła, warzywa, drzewka owocowe, krzewy, czy różnego rodzaju kwiaty.

Specyfikacja techniczna:

Model 225LED
Ilość diód 225
Barwa diód niebieskie + czerwone
Średnica diód 5 mm
Zasilanie przewód z zasilaczem (220-240V)
Pobór prądu 40W
Moc świetlna 1000W
Długość przewodu 63,5 cm
Wymiary lampy 30 x 30 cm
Materiał aluminium

 

Zawartość zestawu:

 1. Lampa do wzrostu roślin
 2. Elementy do podwieszenia
 3. Przewód z zasilaczem
 4. Instrukcja obsługi w języku polskim
 5. Oryginalne opakowanie
17277801
345 dostępnych

Opis

Rodzaj produktu
Lampa do uprawy roślin
Kategoria
Lampy do wzrostu roślin

Specyficzne kody

Nowy produkt

Może Ci się spodobać