0 Koszyk

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów Heckermann AR23

17277762
Produkt dostępny w magazynie
39,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 3 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 3 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,60 zł .

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów Heckermann AR23

Jeśli masz problemy z gryzoniami gnieżdżącymi się w domu czy garażu, polecamy nasz miniaturowy odstraszacz w postaci wtyczki do kontaktu. Ultradźwięki, które wytwarza są nieszkodliwe i niesłyszalne dla człowieka, ale skuteczne w walce z myszami, szczurami oraz owadami.

 

Zalety odstraszacza gryzoni do kontaktu:

 • skuteczny w walce z gryzoniami i owadami
 • niewielka konstrukcja
 • zasilanie z gniazdka
 • nowoczesny design
 • różnorodne zastosowanie
 • do użycia w różnych pomieszczeniach
 • bezpieczne dla ludzi
 • nie krzywdzi zwierząt
 • nie zakłóca pracy urządzeń

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni do kontaktu

Odstraszacz szkodników w postaci wtyczki do kontaktu to niewielkie urządzenie emitujące fale dźwiękowe o zmiennej częstotliwości w granicach 22-30 kHz. Niesłyszalne dla ludzkiego ucha dźwięki powodują dyskomfort na tle nerwowym u gryzoni oraz owadów. W takich warunkach nie są one w stanie się rozmnażać oraz normalnie funkcjonować, przez co w szybkim tempie uciekają w poszukiwaniu lepszego miejsca do bytowania.

Mini odstraszacz ultradźwiękowy jest skuteczny, a także nie wydziela szkodliwych dla otoczenia substancji oraz nieprzyjemnych zapachów. Ponadto nie krzywdzi gryzoni, a jedynie je odstrasza, dzięki czemu nie zaburza naturalnego ekosystemu.

Skuteczny i dyskretny odstraszacz szczurów i mysz

Do zalet produktu, oprócz efektywności, zaliczają się również jego mały pobór prądu, bezgłośna praca, a także nowoczesny design, który nie zdradza przeznaczenia produktu. Można zatem podłączyć odstraszacz do prądu, a goście w domu lub klienci w lokalu nie zorientują się, że w pomieszczeniu występuje problem z gryzoniami czy owadami. 

Bezpieczny i wytrzymały odstraszacz do kontaktu

Nasze urządzenie wytwarza ultradźwięki bezpieczne dla człowieka. Są one niesłyszalne i nie powodują zakłócenia innych urządzeń elektronicznych. Odstraszacz gryzoni o mocy 1,5W można stosować w różnych pomieszczeniach.

Dzięki bezgłośnej pracy nadaje się do stosowania w sypialni czy pokoju dziecięcym. Ponadto jego niewielka konstrukcja jest wytrzymała i sprzyja łatwemu przechowywaniu odstraszacza, gdy nie jest użytkowany.

Specyfikacja techniczna:

Model AR23
Częstotliwość dźwięku 22-30 kHz
Zasilanie 230V
Moc 1,5W
Wymiary 75 x 88 mm
Waga 130 g

 

Zawartość zestawu:

 1. Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów Heckermann AR23
 2. Instrukcja obsługi w języku polskim
 3. Oryginalne opakowanie
17277762
997 dostępnych

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Żywołapka na myszy i gryzonie z zapadnią +...

Cena 47,90 zł
Problemy z gryzoniami, które pojawiają się w domach, biurach czy na halach produkcyjnych, z łatwością można rozwiązać dzięki nowoczesnej i...
Produkt chwilowo niedostępny

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Cena 129,00 zł
Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...