0Koszyk

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni do samochodu Heckermann AR28

17277759
Produkt dostępny w magazynie
39,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 3 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 3 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,60 zł .

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni do samochodu Heckermann AR28

Zwierzęta takie jak kuny, szczury czy myszy potrafią wyrządzić różne szkody pod maską samochodu. Aby zabezpieczyć pojazd przed pogryzionymi uszczelkami i kablami, warto zamontować ultradźwiękowy odstraszacz z wbudowanymi światłami LED. Jest to skuteczny sposób na poradzenie sobie ze szkodnikami.

 

Zalety odstraszacza kun i gryzoni:

 • zasilanie akumulatorowe bądź baterią
 • automatyczny tryb czuwania
 • wbudowane diody LED
 • nie wydziela trujących środków
 • bez użycia trutek i chemikaliów
 •  bezpieczny w użyciu
 • odstrasza kuny, gryzonie i inne małe zwierzęta

Odstraszacz kun i gryzoni do samochodu

Pogryzione uszczelki i kable to przykład kilku nieprzyjemności, które mogą nas spotkać po obecności kun i gryzoni pod maską samochodu. Warto zabezpieczyć się przed takimi szkodami korzystając z urządzenia jakim jest ultradźwiękowy odstraszacz ze stroboskopowym światłem.

Urządzenie jest proste w użyciu i skutecznie płoszy kuny, szczury, myszy, koty i inne nieduże zwierzęta. Poprzez emisję fal dźwiękowych o różnej częstotliwości trafia w układ nerwowy szkodników, co prowadzi do jego podrażnienia. Szkodniki automatycznie uciekają w poszukiwaniu spokojniejszego miejsca. Wbudowane w odstraszacz diody LED błyskają co kilka sekund, co również jest alarmujące dla zwierząt.

Co ważne, elektroniczny odstraszacz nie zabija zwierząt i nie wyrządza im krzywdy!

Skuteczny samochodowy odstraszacz

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i kun można podłączyć do samochodowego akumulatora lub zasilać bateriami AA. Dzięki temu urządzenie nadaje się do stosowania w różnego typu pojazdach lub w garażu, altanie czy innym pomieszczeniu, gdzie występuje problem ze szkodnikami.

Odstraszacz kun posiada wbudowany czujnik wibracji, dzięki czemu nie trzeba go włączać czy wyłączać ręcznie. Po uruchomieniu silnika system automatycznie stopuje działanie odstraszacza i wznawia jego pracę po 2 minutach od zgaszenia silnika pojazdu.

Wysoka jakość urządzenia

Mocna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest on wytrzymały na wiele uszkodzeń. Ultradźwiękowy odstraszacz z błyskającymi diodami LED do samochodu zużywa ponadto mało prądu oraz ma niską awaryjność. Urządzenie jest niewielkich wymiarów, dlatego też jest łatwe w montażu oraz w przechowywaniu.

Specyfikacja techniczna:

Model AR28
Wymiary 11,3 x 7,5 x 3,4 cm
Częstotliwość dźwięku 18-36 kHz
Zasilanie akumulator, kabel lub 4x bateria AA
Natężenie 5A
Diody czerwone i białe

 

Zawartość zestawu:

 1. Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni do samochodu AR28
 2. Kabel zasilający
 3. Instrukcja obsługi w języku polskim
 4. Oryginalne opakowanie
17277759
1481 dostępnych

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...