0 Koszyk

Odstraszacz zwierząt solarny LED Heckermann VS-319

17277756
Produkt dostępny w magazynie
49,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 4 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,80 zł .

Odstraszacz zwierząt solarny LED Heckermann VS-319

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na dzika, sarny czy lisa, warto zastosować skuteczny środek w postaci solarnego odstraszacza LED. To niewielkie urządzenie wyposażone w czerwone diody działa odstraszająco na dzikie zwierzęta. Dodatkowo, kompatybilne wymiary i wodoszczelna konstrukcja sprawiają, że odstraszacz ledowy można zamontować zarówno na płocie, drzewie czy paliku.

 

Zalety solarnego odstraszacza zwierząt:

  • duży zasięg działania
  • wodoszczelna konstrukcja
  • zasilane wbudowanym panelem solarnym
  • humanitarny i ekologiczny
  • do użytku zewnętrznego
  • działanie na różne rodzaje zwierząt
  • wbudowane dwie diody LED

Skuteczny odstraszacz dzikich zwierząt

Dzikie zwierzęta, które pojawiają się w okolicach zabudowań mogą wyrządzić wiele szkód, a także stwarzać niebezpieczeństwo dla ludzi. Jeśli tradycyjne metody płoszenia dzika, aren czy lisów nie zdały egzaminu polecamy nasz solarny odstraszacz LED.

Wykorzystuje on stroboskopowe światło o zabarwieniu czerwonym, które przez dzikie zwierzęta kojarzone jest z ogniem, którego się boją. W ten sposób omijają dane miejsce i szukają bardziej spokojnego miejsca do bytowania.

 

Solarny odstraszacz na dzika i inne zwierzeta

Nasz odstraszacz jest zasilany solarnie poprzez wbudowany panel słoneczny. Dzięki temu nie trzeba zapewniać stałego podłączenia urządzenia do prądu. Specjalnie zaprojektowany system z czujką automatycznie włączy diody o zmroku i wyłączy o świcie. Solarny odstraszacz LED skutecznie działa na różne rodzaje zwierząt stałocieplnych, jak np.: dziki, jelenie, kuny, lisy, sarny, szopy, psy i koty.

Warto jednak pamiętać, że największy efekt przynosi wtedy, gdy jest umieszczony na wysokości wzrostu zwierzęcia, które chcemy odstraszyć.

Humanitarny i praktyczny odstraszacz zwierząt

Niewielka konstrukcja sprawiaja, że odstraszacz łatwo umieścić w dowolnym miejscu na ogrodzie czy w polu, a także łatwo go przechowywać. Zaletą jest także wodoszczelna obudowa, która nie wymaga zadaszenia urządzenia.

Do skuteczności działania, zewnętrzny odstraszacz LED nie potrzebuje środków chemicznych czy trutki - urządzenie w żaden sposób nie wyrządza zwierzętom krzywdy, ani nie wydziela trujących substancji do otoczenia.

Specyfikacja techniczna:

Model VS-319
Zasilanie panel solarny lub kabel USB
Wymiary 200 x 100 x 100 mm
Waga 75 g
Zastosowanie dzikie zwierzęta
Kolor czarny

 

Zawartość zestawu:

  1. Solarny odstraszacz zwierząt VS-319
  2. Instrukcja obsługi w języku polskim
  3. Oryginalne opakowanie
17277756
986 dostępnych

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Cena 129,00 zł
Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...

Odstraszacz solarny gryzoni, kun, myszy,...

Cena 109,00 zł
Solarny odstraszacz zwierząt: ptaków, psów, kotów, kretów, lisów, zajęcy, szop, borsuków oraz dzików. Odstrasz niechciane zwierzęta, które panoszą...
Produkt chwilowo niedostępny