0Koszyk

Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni Heckermann MR-703

17277744
Produkt niedostępny
47,99 zł
Brutto
Ilość

Kupując ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościowe. Na Twoim koncie będą wtedy 4 punkty, które możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,80 zł .


Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni Heckermann MR-703

Kuny oraz gryzonie potrafią wyrządzić wiele szkód, jeśli dostaną się pod maskę samochodu. Warto zabezpieczyć swój pojazd przed działaniem tych szkodników stosując ultradźwiękowy odstraszacz. Jest łatwy w montażu, bezpieczny w użytkowaniu i co najważniejsze, skuteczny w działaniu.

 

Zalety samochodowej antykuny:

 • odstrasza kuny, gryzonie i małe zwierzęta
 • łatwy montaż pod maską samochodu
 • zasilanie z akumulatora
 • automatyczny stan uśpienia
 • częstotliwość 12 kHz (78 dB)
 • bezpieczny dla ludzi
 • humanitarny oraz ekologiczny
 • zasięg działania do 40 m2

Skuteczny odstraszacz na kuny do samochodu

Pogryzione kable oraz uszczelki to przykład szkód jakie mogą wyrządzić gryzonie lub inne zwierzęta pod maską samochodu. Naprawa takich usterek jest nie tylko uciążliwa, ale niekiedy również bardzo kosztowna. Montując samochodowy odstraszacz ultradźwiękowy można zapobiegać takim sytuacjom.

Urządzenie do montażu pod maską pojazdu emituje fale dźwiękowe o częstotliwości na poziomie 12 kHz. Podrażniają one układ nerwowy szkodników, przez co trzymają się one z dala od źródła dźwięków. Co ważne, urządzenie nie powoduje uszczerbku na zdrowiu u zwierząt, a jedynie skutecznie je odstrasza.

 

Łatwość montażu i działanie

Samochodowy odstraszacz kun, zwany inaczej antykuną, dostępny jest w zestawie z akcesoriami montażowymi. Dzięki nim można w łatwy sposób przymocować urządzenie pod maską samochodu i podłączyć do akumulatora. Prawidłowo zainstalowany odstraszacz zasygnalizuje gotowość do pracy zaświeconą diodą.

Produkt będzie pracował tylko wtedy, gdy pojazd jest wyłączony. Wbudowany czujnik wykrywa uruchomienie silnika i automatycznie przełącza odstraszacz w tryb uśpienia. Ponowna aktywacja następuje po kilkunastu sekundach od wyłączenia pracy silnika.

Skuteczny i wytrzymały odstraszacz na kuny, koty i gryzonie

Odstraszacz ultradźwiękowy wykonany jest z wysokiej jakości komponentów, co wpływa na długą żywotność i niską awaryjność produktu. Do skuteczności odstraszacza nie są potrzebne dodatkowe środki chemiczne, a samo urządzenie nie wydziela do środowiska szkodliwych substancji i zapachów.

Ultradźwiękowy odstraszacz do samochodu działa m.in. na kuny, koty, myszy, szczury, czy wiewiórki. Warto pamiętać, że urządzenie jest produktem elektronicznym i trzeba je zdemontować podczas czyszczenia pojazdu, w szczególności w myjni samochodowej.

Specyfikacja techniczna:

Model MR-703
Zasilanie 12V (akumulator samochodowy)
Pobór mocy 2 mA podczas pracy, 0,02 mA w trybie czuwania
Zasięg do 40 m2
Częstotliwość 12 kHz
Głośność 78 dB
Sygnalizacja dioda LED

 

Zawartość zestawu:

 1. Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni MR-703
 2. Zestaw do montażu: 2 opaski kablowe i 2 śrubki
 3. Instrukcja obsługi w języku polskim
 4. Oryginalne opakowanie

 

17277744

Specyficzne kody

Na razie brak opinii

Może Ci się spodobać

Odstraszacz solarny zwierząt MD3.6LI

Jeśli twoim problemem są dzikie zwierzęta, które regularnie odwiedzają twój ogród lub zagrodę, zamontuj odstraszacz zwierząt MD3.6LI, dzięki...