

Ultracienki grzejnik na podczerwień od firmy Cronos pozwala ogrzać pomieszczenie daleką podczerwienią, dzięki czemu wzrost temperatury odnotowuje się jedynie u organizmów żywych i przedmiotów. Promieniowanie nie ogrzewa powietrza, co korzystnie wpływa na zdrowie alergików i astmatyków.
Siła działania promiennika podzczerwieni zależna jest od stopnia ocieplenia budynku, w którym zostanie zamontowany. Panel na podczerwień został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu można sterować nim za pomocą sieci WiFi w telefonie komórkowym lub pilota dołączonego do zestawu. W grzejniku znajdziesz również udogodnienia takie jak:
Różne moce promienników podczerwieni sprawiają, że pokrycie, czyli przenoszenie ciepła na odległość oraz ich wymiary, różnią się. Oto dostępne możliwości:
Panele na podczerwień marki Cronos to nowoczesne urządzenia, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty ogrzewania domu. Miesięczny pobór prądu przy optymalnych ustawieniach na jeden promiennik o mocy 330W to koszt 30-37 zł przy stałej pracy urządzenia*.
480W - 42-53 zł
720W - 65-80 zł
1200W - 105-130 zł
* Przykładowe koszty mierzone były w budynku o bardzo dobrej termoizolacji z optymalnym dostosowaniem mocy promiennika podczerwieni do wielkości pomieszczenia. Więcej informacji na temat optymalnych ustawień znaleźć można w instrukcji.
Obsługa promienników podczerwieni z WiFi marki Cronos jest niezwykle prosta, dzięki stworzeniu aplikacji Tuya Smart, która pozwala na wprowadzanie zmian z poziomu telefonu, m.in:
Materiał Synthelith został stworzony i opatentowany przez markę Cronos, która wciąż unowocześnia swoje produkty. To jedyny producent na rynku, który tworzy panele grzewcze przy użyciu Synthelithu. Materiał ten zapewnia bezstratny przepływ energii, dzięki czemu ogrzewanie na podczerwień jest maksymalnie energooszczędne.
Cząsteczki kryształu węgla znajdujące się w płycie z żywicy epoksydowej FR-4 gwarantują przenoszenie energii na dalekie odległości. Aby jeszcze efektywniej przenosić ciepło na daleką podczerwień, do elementów grzewczych dodawane są emitery podczerwieni w cząstkach mikrokrystalicznych.
Na razie brak opinii