Komplet T2000 + Tube 10/12 dBi + 2x grzybek 8 dBi

Producent: SIGNAFLEX
Twoja cena

499,00 zł

brak towaru

Ustaw powiadomienie e-mail, kiedy produkt wróci do oferty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,35 zł.

Opis produktu

GSM T2000

Wzmacniacz GSM T2000 to najmocniejsze urządzenie jednozakresowe w naszej ofercie zapewniające ogromną siłę wzmocnienia i bardzo duże pokrycie, a także stabilną i bezproblemową pracę. Repeater ten wzmacnia pasmo 2G - GSM 900 MHz, czyli to odpowiedzialne tylko i wyłącznie za prowadzenie rozmów telefonicznych. Urządzenie, w zależności od zamontowanych anten nadawczych, oferuje pokrycie do aż 2000 m2.

Wzmacniacz jest duży, solidny i masywny, ma metalową i bardzo wytrzymałą obudowę w czarnym kolorze. Po jego zamontowaniu efekt, jaki odnotujesz, to znaczny wzrost poziomu sygnału pasma 2G w promieniu działania repeatera, jak również niesamowita poprawa jakości rozmów – obie strony połączenia będą się lepiej słyszeć.

WZMACNIACZ GSM T2000 jest uniwersalny – działa z każdym operatorem komórkowym.

 

 

Uwaga. GSM T2000 Nie wzmacnia sygnału Internetowego – jeśli tego potrzebujesz, skontaktuj się z nami celem doboru innego modelu!

Opinie