0 Koszyk

RTV

Aktywne filtry

Ładowarka podróżna
  • Wyprzedaż!

Ładowarka podróżna USB

Cena 59,98 zł
Profesjonalna ładowarka 2 x USB umożliwi naładowanie dowolnego urządzenia. Możemy ustawić 4 rodzaje wtyczek: EU, UK, AU oraz US. Działa w...

Poduszka chłodząca

Cena 25,00 zł
Poczuj kojący komfort na Twojej ulubionej poduszce. Idealna w każdej sytuacji gdy tylko potrzebujesz ochłodzenia.
Ładowarka 6xUSB
  • Wyprzedaż!

Ładowarka / listwa zasilająca 6x USB

Cena 39,99 zł
Profesjonalna ładowarka na 6 wejść USB. Niebanalny design i wysoka jakość wykonania. Idealna w podróży i w każdym biurze. Ergonomiczne...

Lampa owadobójcza UV na komary QT-05

Cena 57,99 zł
Designerska lampka nocna z funkcją eliminacji szkodników w postaci komarów, much oraz wszelkich innych owadów. Pokrywa 10-15 m2. Bezpieczna w...

Ultramocna lampa owadobójcza LED + prąd 20W

Cena 105,66 zł
Lampa wykorzystuje fototropizm i przyciąga owady, które w jej pobliżu doznają szoku elektrycznego i giną. Bezpieczna w stosowaniu. Szeroki zakres...

Ultramocna lampa owadobójcza USB UV 365nm

Cena 89,99 zł
Nowoczesny zabójca owadów w designerskiej formie. Estetyczne rozwiązanie irytujących nas wszystkich nieznośnych owadów. Usuwa owady z otoczenia,...

Lampa owadobójcza 2x świetlówki UV-A 30W

Cena 99,00 zł
Specjalne świetlówki wabią owady nawet w dzień, skuteczniej niż jakiekolwiek inne światło. Lampa jest w pełni bezpieczna w stosowaniu, ECO Friendly.

Oferujemy szeroki asortyment nowoczesnej technologii do użytku domowego i nie tylko. W tej kategorii znajdują się takie urządzenia jak :

  • Ładowarki USB
  • Lokalizatory GPS
  • Przedłużacze
  • Akcesoria samochodowe

Unboxingi wybranych produktów znajdziesz na naszym kanale youtube.

Ładowarki USB

Daje możliwość ładowania różnych urządzeń.
Z łatwością naładujesz swojego iPhona, iPada, aparat fotograficzny, odtwarzacze, głośniki Bluetooth i wiele innych. Dzięki ładowarką USB zaoszczędzisz miejsce, energię elektryczną oraz pozbędziesz się plątaniny kabli. Wygodnie i zawsze pod ręką.

Lokalizatory GPS

Przeznaczone są do monitorowania pozycji i śledzenie lokalizacji osób, zwierząt, pojazdów itd. Lokalizatory GPS stają się coraz bardziej popularnym urządzeniem, dzięki niemu możemy sprawnie zarządzać flotą, ale również mamy realne szanse na odnalezienie pojazdu po kradzieży oraz namierzenie swojego samochodu pozostawionego na ogromnym parkingu. Możliwość błyskawicznej reakcji w przypadku zagrożenia i szansa udzielenia natychmiastowej pomocy dzięki precyzyjnym danym o lokalizacji pojazdu to argumenty, które przemawiają nad zastosowaniem monitoringu w samochodzie.

Endoskopy

Nasza kamera inspekcyjna zapewni dostęp do najbardziej ukrytych miejsc, których nie sposób zobaczyć w żaden inny sposób. Urządzenie może być wykorzystywane do wykrywania uszkodzeń PCB, do szczegółowego sprawdzania silników, rur kanalizacyjnych, w przemyśle pielęgnacyjnym i w wielu innych sytuacjach. W tej podkategorii znaleźć również można mikroskopy. Jest on jest idealnym narzędziem do celów edukacyjnych, kontroli stanu urządzeń elektrycznych, czy nawet jako poręczna lupa. Dzięki bardzo małym gabarytom, zawsze możemy nosić go ze sobą i zapewnić sobie możliwość poznania nieznanego dotąd mikroświata.

Do samochodu

Mix produktów elektroniki użytkowej przydatnych do samochodu dla każdego kierowcy i nie tylko. Znajdziesz tutaj oczyszczacze i nawilżacze powietrza, powerbanki, anteny samochodowe oraz elektryczne skrobaczki.

Lampy owadobójcze

Zabójca owadów w nowoczesnej formie jest niezbędny wszędzie tam gdzie jest możliwy kontakt insektów z żywnością oraz z ludźmi. Lampę owadobójczą wystarczy postawić w dowolnym miejscu. Skutecznie wabi komary i muchy, które zasysa, tworząc nam wolną przestrzeń od natrętnych owadów. Lampa owadobójcza jest chętnie wybierana przez przedstawicieli branży rolniczej, ogrodniczej i gastronomicznej, którzy muszą zachować podstawową higienę  w swojej pracy. Okazała się być niezastąpiona w instytucjach publicznych, takich jak np. przedszkola, żłobki, urzędy, placówki medyczne, restauracje, kawiarnie, puby w trosce o higienę i komfort swój jak i Klientów.

Wentylatory

Dzięki efektywnej pracy wentylatora poczujesz ulgę i rześkość powietrza. Nasze wiatraki wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz charakteryzują się niskim poborem prądu, co sprawia, że stają się energooszczędne.