0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

RTV

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Ładowarka podróżna
  • Wyprzedaż!

Ładowarka podróżna USB

Profesjonalna ładowarka 2 x USB umożliwi naładowanie dowolnego urządzenia. Możemy ustawić 4 rodzaje wtyczek: EU, UK, AU oraz US. Działa w...
Wydajna żarówka owadobójcza lampa 9W E27

Wydajna żarówka owadobójcza lampa 15W E27

Chroń siebie i swoich bliskich przed konsekwencjami ukąszenia. Lampa jest przyjazna dla domowych pupili, które są chronione tak samo jak Ty.
Produkt chwilowo niedostępny
Elektryczna podgrzewana skrobaczka do szyb 12V

Elektryczna podgrzewana skrobaczka do szyb 12V

Elektryczny skrobak do szyb to idealne narzędzie, kiedy zimą chcesz szybko usunąć śnieg i lód z samochodu, jednocześnie będąc pewnym, że nie...
Produkt chwilowo niedostępny
Skrobaczka zmiotka szczotka skrobak do lodu 65cm

Skrobaczka / zmiotka teleskopowa 2w1 do lodu

Szczotka i skrobak 2w1 to idealne narzędzie, kiedy zimą chcesz szybko usunąć śnieg i lód z samochodu, jednocześnie będąc pewnym, że nie porysujesz...
Produkt chwilowo niedostępny
Endoskop kamera inspekcyjna WIFI fullHD 8mm 10m IP

Endoskop kamera inspekcyjna WiFi FullHD 8mm 10m IP

Endoskop USB o wysokiej rozdzielczości HD 1200p dla najlepszej jakości obrazu. Dzięki wodoodporności może być używany nawet pod wodą!
Produkt chwilowo niedostępny

Oferujemy szeroki asortyment nowoczesnej technologii do użytku domowego i nie tylko. W tej kategorii znajdują się takie urządzenia jak :

  • Ładowarki USB
  • Lokalizatory GPS
  • Przedłużacze
  • Akcesoria samochodowe

Unboxingi wybranych produktów znajdziesz na naszym kanale youtube.

Ładowarki USB

Daje możliwość ładowania różnych urządzeń.
Z łatwością naładujesz swojego iPhona, iPada, aparat fotograficzny, odtwarzacze, głośniki Bluetooth i wiele innych. Dzięki ładowarką USB zaoszczędzisz miejsce, energię elektryczną oraz pozbędziesz się plątaniny kabli. Wygodnie i zawsze pod ręką.

Lokalizatory GPS

Przeznaczone są do monitorowania pozycji i śledzenie lokalizacji osób, zwierząt, pojazdów itd. Lokalizatory GPS stają się coraz bardziej popularnym urządzeniem, dzięki niemu możemy sprawnie zarządzać flotą, ale również mamy realne szanse na odnalezienie pojazdu po kradzieży oraz namierzenie swojego samochodu pozostawionego na ogromnym parkingu. Możliwość błyskawicznej reakcji w przypadku zagrożenia i szansa udzielenia natychmiastowej pomocy dzięki precyzyjnym danym o lokalizacji pojazdu to argumenty, które przemawiają nad zastosowaniem monitoringu w samochodzie.

Endoskopy

Nasza kamera inspekcyjna zapewni dostęp do najbardziej ukrytych miejsc, których nie sposób zobaczyć w żaden inny sposób. Urządzenie może być wykorzystywane do wykrywania uszkodzeń PCB, do szczegółowego sprawdzania silników, rur kanalizacyjnych, w przemyśle pielęgnacyjnym i w wielu innych sytuacjach. W tej podkategorii znaleźć również można mikroskopy. Jest on jest idealnym narzędziem do celów edukacyjnych, kontroli stanu urządzeń elektrycznych, czy nawet jako poręczna lupa. Dzięki bardzo małym gabarytom, zawsze możemy nosić go ze sobą i zapewnić sobie możliwość poznania nieznanego dotąd mikroświata.

Do samochodu

Mix produktów elektroniki użytkowej przydatnych do samochodu dla każdego kierowcy i nie tylko. Znajdziesz tutaj oczyszczacze i nawilżacze powietrza, powerbanki, anteny samochodowe oraz elektryczne skrobaczki.

Lampy owadobójcze

Zabójca owadów w nowoczesnej formie jest niezbędny wszędzie tam gdzie jest możliwy kontakt insektów z żywnością oraz z ludźmi. Lampę owadobójczą wystarczy postawić w dowolnym miejscu. Skutecznie wabi komary i muchy, które zasysa, tworząc nam wolną przestrzeń od natrętnych owadów. Lampa owadobójcza jest chętnie wybierana przez przedstawicieli branży rolniczej, ogrodniczej i gastronomicznej, którzy muszą zachować podstawową higienę  w swojej pracy. Okazała się być niezastąpiona w instytucjach publicznych, takich jak np. przedszkola, żłobki, urzędy, placówki medyczne, restauracje, kawiarnie, puby w trosce o higienę i komfort swój jak i Klientów.

Wentylatory

Dzięki efektywnej pracy wentylatora poczujesz ulgę i rześkość powietrza. Nasze wiatraki wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz charakteryzują się niskim poborem prądu, co sprawia, że stają się energooszczędne.

Czytaj więcej...