0Koszyk
favorite_border Ulubione (0)
()

Dodaj pierwszy produkt do ulubionych.

Alarmy domowe bezprzewodowe GSM

Szukasz skutecznego sposobu, by odstraszyć włamywaczy? Bezprzewodowe alarmy domowe GSM to znakomita opcja, by szybko otrzymać powiadomienie, że dzieje się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz błyskawicznie zareagować i zapobiec takim przykrym wydarzeniom. Sprawdź naszą ofertę bezprzewodowych alarmów GSM do Twojego domu, biura i wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Alarm GSM Heckermann Guardian I

Alarm GSM Heckermann Guardian I

Profesjonalny i niezawodny system alarmowy. Wyższy standard ochrony, dzięki nowoczesnej technologi. Wygodna, zdalna obsługa za pomocą telefonu,...
Alarm GSM Heckermann Guardian V z WiFi

Alarm GSM Heckermann Guardian V z WiFi

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Alarm domowy GSM RED III McDowell

Alarm domowy GSM RED III McDowell

Uchroń swój dom, biuro, halę produkcyjną czy restaurację przed włamaniem, kupując alarm bezprzewodowym GSM RED III marki McDowell. To sprawdzone...
Alarm GSM Heckermann Guardian VI z WiFi

Alarm GSM Heckermann Guardian VI z WiFi

Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
Alarm GSM Heckermann Guardian IV z WiFi

Alarm GSM Heckermann Guardian IV z WiFi

Profesjonalny i niezawodny system alarmowy. Wyższy standard ochrony, dzięki nowoczesnej technologi. Wygodna, zdalna obsługa za pomocą telefonu, SMS...
Produkt chwilowo niedostępny
 • Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
 • BEZPRZEWODOWY ALARM GSM + WIFI +KAMERA HD+CZUJNIKI

  BEZPRZEWODOWY ALARM GSM + WIFI +KAMERA HD+CZUJNIKI

  Produkt chwilowo niedostępny
 • Rata 0% już od   Kliknij, aby zobaczyć szczegóły rat
 • Alarmy domowe GSM — najważniejsze informacje

  Alarm GSM ma przede wszystkim zapewnić poczucie bezpieczeństwa i możliwość reakcji w przypadku wystąpienia zagrożenia. Nikt nie lubi być postawiony przed tak trudną sytuacją, jaką jest włamanie i kradzież. Nie każdy sklep dostarczy bezprzewodowe alarmy GSM do domu. Ponadto wiele osób myśli, że jest to bardzo droga inwestycja. W naszym sklepie w przystępnej cenie kupisz alarmy bezprzewodowe, które możesz łatwo i bezinwazyjnie zamontować. Pamiętaj, że bezpieczeństwo nie ma ceny. Szczególnie jeśli chodzi o rodzinę i bliskie osoby, czy wszystkie wartościowe przedmioty, na które ciężko pracujesz. Nasz sklep oferuje alarmy, które możesz samodzielnie skonfigurować. Sam wybierasz m.in.

  • ilość czujek okno/drzwi,

  • ilość czujek ruchu PIR,

  • ilość czujek powodziowych.

  Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i pomogą Ci wybrać odpowiednią liczbę czujek do Twojego domu.

  Alarmy domowe — rodzaje

  Istnieje kilka rodzajów alarmów GSM, przy czym większość z nich można połączyć z siecią wifi. Możesz także sparować urządzenie z telefonem, co umożliwi jego obsługę z poziomu aplikacji. Alarm GSM to dobre rozwiązanie nie tylko do domu, lecz także na działkę, do garażu czy do piwnicy. To niski koszt, a znaczące zmniejszenie prawdopodobieństwa włamania. Sprawdź, jakie są rodzaje alarmów GSM i wybierz najlepszy wariant dla Twoich potrzeb.

  Alarmy domowe bezprzewodowe

  Domowe alarmy bezprzewodowe na baterie i z możliwym podłączeniem do sieci wifi to zdecydowanie najpopularniejszy wariant tego produktu. Zarówno panel sterowania, jak i czujniki ruchu nie mają kabli ani zasilaczy, dzięki czemu możesz je łatwo zamontować w dowolnym miejscu. Bezprzewodowy system alarmowy GSM to przyjazne, łatwe w użytku urządzenie, które wysyła powiadomienie w razie wystąpienia zagrożenia. Należy tu pamiętać o zapewnieniu zasilania i kontrolować stan naładowania akumulatora. Alarm GSM na baterie to wygodne rozwiązanie, które jest jednym z najpopularniejszych wyborów wśród naszych klientów.

  Alarm GSM przewodowy

  Domowy alarm przewodowy GSM to urządzenie podobne w działaniu do tego bezprzewodowego, a różnica tkwi w sposobie zasilania i montażu. W tym wypadku są to przewody i kable, które trzeba poprowadzić do urządzenia. Zasilane są na energię elektryczną, niezależną od stopnia naładowania baterii. W dobie popularności alarmów bezprzewodowych i na baterie jest to opcja raczej rzadko stosowana.

  Alarm GSM z kamerą

  Alarm GSM z kamerą to rozwiązanie, które umożliwi Ci pogląd obrazu z domu, gdziekolwiek jesteś. Urządzenie jest wyposażone w wykrywanie ruchu, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, jeśli w jego zasięgu pojawi się jakiś ruchomy obiekt. Zestaw alarmowy z kamerą wifi daje poczucie bezpieczeństwa także w nocy, bo jest ona wyposażona w noktowizor. Ten system obsługuje także sygnał audio — możesz słuchać i mówić przy użyciu smartfona, bo urządzenie jest wyposażone w głośnik. System alarmowy z kamerą i powiadomieniem to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

  Alarmy GSM — sposób powiadomienia

  Praktycznie wszystkie alarmy domowe GSM wysyłają powiadomienie, gdy dzieje się coś niepokojącego. Dzięki temu masz czas by zareagować. Możesz poprosić sąsiada, by sprawdził, czy na Twojej posesji jest wszystko w porządku lub zadzwonić na policję. Często też jest tak, że sam widok alarmu GSM wystarczy, by skutecznie zniechęcić złodzieja do rabunku. W przypadku naruszenia przez włamywacza Twojej przestrzeni rozlega się sygnał dźwiękowy, czasem także świetlny, a Ty dostajesz informację, że dzieje się coś niepokojącego. Domowy alarm GSM wyśle Ci powiadomienie w sposób następujący:

  • powiadomienia głosowe,

  • wysyłka SMS,

  • powiadomienie w aplikacji,

  • połączenie telefoniczne do kilku wybranych numerów.

  Ponadto alarm bezprzewodowy z powiadomieniem ma wbudowaną baterię, która umożliwia jego pracę po wyłączeniu zasilania — nawet do kilku godzin. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której włamywacz wyłączy prąd, chcąc zdezaktywować wszystkie domowe alarmy. Jeśli chcesz kompleksowo zabezpieczyć swój dom, to nasze alarmy GSM współpracują z czujnikami gazu, czadu i ognia. Z New Electric będziesz gotowy na każdą okoliczność.


  Nasz sklep oferuje o wiele więcej niż domowe alarmy bezprzewodowe. Interesuje Cię szeroko rozumiana elektronika użytkowa? A może szukasz taniego i skutecznego sposobu na poprawę jakości Twojego połączenia internetowego? Sprawdź wzmacniacze sygnału i anteny GSM. Dzięki tym dwóm urządzeniom raz na zawsze pożegnasz się z długim ładowaniem strony, przerwanymi rozmowami i utratą połączenia. Zapraszamy do zakupów!