Współpraca

 

           Od ponad 8 lat zajmujemy się importem nowoczesnego sprzętu elektronicznego z Rynków Wschodnich. Wybieramy tylko sprawdzone produkty, które cechuje wysoka jakość wykonania, a zarazem niska cena. Oferujemy szeroki zakres produktów,a wśród których sztandarowymi rządzeniami są wzmacniacze GSM, lokalizatory GPS i alarmy. Wszystkie urządzenia spełniają wymagane normy europejskie, a także posiadamy konieczne certyfikaty jakości, tj. CE i RoHS.

 

           Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą, która jest w stanie pomóc w wyborze sprzętu, montażu, odpowie na każde Państwa pytania. Aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku technologicznego osobiście kontrolujemy fabryki, z którymi współpracujemy.

 

           Doskonale znamy polski oraz światowy rynek nowych technologii oraz posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy partnerów do wspólnego biznesu. Nasza główna działalność skupia się na imporcie oraz sprzedaży wzmacniaczy GSM. W związku z tym pragniemy nawiązać kontakt z firmami instalacyjnymi, monterami satelitarnymi oraz hurtownikami, którzy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.